Kolejna wersja Gadu-Gadu 10 z "pisakiem" i innymi nowościami

21.04.2010 17:48, aktual.: 21.04.2010 19:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś udostępniona została kolejna wersja Gadu-Gadu 10. Przez niemal pół roku od czasu udostępnienia pierwszej publicznej wersji testowej o nowościach pisaliśmy wielokrotnie, poświęciliśmy im również krótki artykuł Gadu-Gadu 10 - pierwsze wrażenia. Zmian wprowadzono naprawdę wiele, choć nie zawsze spotykały się one z przychylnym odbiorem użytkowników.

Polityka rozwoju Gadu-Gadu jest niewątpliwie kontrowersyjna, integracja z kolejnymi usługami i rozbudowywanie komunikatora nie wszystkim jest w smak. Niewątpliwie jednak pozycja Gadu-Gadu jest nadal niepodważalna, a brak obsługi wysokich numerów w starszych wersjach powoduje, że wielu nawet nie do końca zadowolonych ze zmian użytkowników decyduje się na skorzystanie z nowej wersji.

Użytkownicy najnowszej wersji GG mogą korzystać m. in. ze wspólnych galerii i gier online, rozbudowanych awatarów, wirtualnych prezentów, usługi GG Live umożliwiającej obserwowanie aktywności znajomych, wygodnej klawiatury telefonu, zintegrowanej telefonii komórkowej GaduAIR, radia, telewizji ipla i wielu innych usług. Pojawiła się również bardzo przydatna funkcja "pisaka", znana użytkownikom alternatywnych rozwiązań, dzięki której użytkownik jest na bieżąco informowany o tym, że za chwilę znajomy wyśle do niego wiadomość. Pojawiło się również oznaczenie statusu szyfrowania. Ponadto wprowadzono wiele poprawek funkcjonalności i wydajności programu.

Najnowszą wersję beta Gadu-Gadu 10.1.0.11070 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (206)