Kolejne informacje o nowościach w Windows Live Hotmail

16.04.2010 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do Internetu przeciekły zrzuty ekranu prezentujące nową wersję Windows Live Hotmail Wave 4. Coraz więcej wiemy o zmianach, jakie Microsoft przygotowuje na nową odsłonę swojej hostowanej poczty e-mail.

Informacje na temat zrzutów ekranu opublikował chiński serwis LiveSino. Ważniejsze zmiany, jakie pojawią się w poczcie Microsoftu to m.in. zintegrowane wyszukiwanie za pomocą przeglądarki Bing. Obecnie w Hotmailu mamy dwa paski wyszukiwarek - pierwszy umożliwia korzystanie z zasobów Internetu, drugi natomiast zawartości poczty e-mail. Po poprawkach zostaną one połączone. Ulepszone zostaną również filtry - użytkownik będzie mógł np. otrzymywać pocztę jedynie od osób dodanych do kontaktów albo znajomych z serwisu społecznościowego czy Windows Live Groups. Kolejne funkcje to szybki podgląd e-maili, zmiana położenia Web Messengera czy nowa usługa Sweep. Pozwoli ona na podejmowanie akcji w stosunku do wszystkich listów znajdujących się w skrzynce pocztowej - będzie można je jednocześnie przenieść, usunąć, jak również oznaczyć jako przeczytane. Aktualnie można było zaznaczyć naraz do 35 elementów, co było raczej znaczącym ograniczeniem. LiveSino potwierdził także wcześniejszą wiadomość, że Hotmail zostanie wyposażony w nowe logo, które teraz przedstawiać będzie złotą kopertę pocztową.

Niestety, nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie nowe rozwiązania zostaną wprowadzone do Hotmaila. Wydanie czwartej odsłony usług Windows Live Wave 4 planowane jest na sierpień, ale plan ten dotyczy aplikacji desktopowych. Być może sam Hotmail zaktualizowany zostanie nieco później.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)