Kolejne warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim

Kolejne warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim28.04.2011 13:33

Alstor, przedstawiciel Eizo w Polsce, zaprasza na kolejne warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Jacek Bonecki. Tym razem dotyczyć one będą fotografii aktu. Spotkania odbędą się 13 i 14 maja.

Każdy dzień warsztatowy podzielony będzie na część teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej w zaaranżowanym studio fotograficznym, a następnie w procesie edycji zdjęcia i wydruku w ciemni cyfrowej. Specjalista od Color Managementu - Tomasz Jurgielewicz pokaże jaki efekt można uzyskać korzystając z profesjonalnego sprzętu, który jest odpowiednio skalibrowany. Podczas warsztatów będzie można praktycznie przećwiczyć pracę z różnymi stylami oświetlenia, przekonać się, jak wygląda współpraca z modelką i wykonać własne zdjęcia.

Zajęcia warsztatowe będą miały na celu zgłębienie czynników wpływających na dobre zdjęcie aktu. W trakcie zajęć szczególny nacisk zostanie położony na właściwe oddanie barwy i tonu ludzkiego ciała. A przy pomocy elementów języka fotografii, takich jak światło, kontrast, barwa, faktura, perspektywa czy głębia ostrości prowadzący pokaże, jak tworzyć atmosferę tajemniczości i niedopowiedzenia.

Warsztaty odbędą się w Galerii Eizo, przy ul. Weneckiej 12 w Warszawie. Koszt udziału w spotkaniu to co prawda 250 zł, jednakże biorąc pod uwagę wybitnego prowadzącego jakim jest Jacek Bonecki, a także kameralne grono uczestników, należy uznać to za niebywałą gratkę.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie dystrybutora. Portal dobreprogramy objął warsztaty patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)