Kolejne warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim

Kolejne warsztaty fotograficzne z Jackiem Boneckim

28.04.2011 13:33

Alstor, przedstawiciel Eizo w Polsce, zaprasza na kolejne warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Jacek Bonecki. Tym razem dotyczyć one będą fotografii aktu. Spotkania odbędą się 13 i 14 maja.

Każdy dzień warsztatowy podzielony będzie na część teoretyczną i praktyczną. W części praktycznej uczestnicy wezmą udział w sesji zdjęciowej w zaaranżowanym studio fotograficznym, a następnie w procesie edycji zdjęcia i wydruku w ciemni cyfrowej. Specjalista od Color Managementu - Tomasz Jurgielewicz pokaże jaki efekt można uzyskać korzystając z profesjonalnego sprzętu, który jest odpowiednio skalibrowany. Podczas warsztatów będzie można praktycznie przećwiczyć pracę z różnymi stylami oświetlenia, przekonać się, jak wygląda współpraca z modelką i wykonać własne zdjęcia.

Zajęcia warsztatowe będą miały na celu zgłębienie czynników wpływających na dobre zdjęcie aktu. W trakcie zajęć szczególny nacisk zostanie położony na właściwe oddanie barwy i tonu ludzkiego ciała. A przy pomocy elementów języka fotografii, takich jak światło, kontrast, barwa, faktura, perspektywa czy głębia ostrości prowadzący pokaże, jak tworzyć atmosferę tajemniczości i niedopowiedzenia.

Warsztaty odbędą się w Galerii Eizo, przy ul. Weneckiej 12 w Warszawie. Koszt udziału w spotkaniu to co prawda 250 zł, jednakże biorąc pod uwagę wybitnego prowadzącego jakim jest Jacek Bonecki, a także kameralne grono uczestników, należy uznać to za niebywałą gratkę.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie dystrybutora. Portal dobreprogramy objął warsztaty patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)