Kolejne zmiany w Google Docs - tym razem Rysunki

Kolejne zmiany w Google Docs - tym razem Rysunki

24.03.2011 14:55

Google odświeżył aplikację Rysunki wchodzącą w skład pakietu online Docs. Wprowadzono między innymi podgląd historii zmian.

Niedawno udostępniono nowe funkcje w Dokumentach, teraz zaś przyszła pora na kolejny program wchodzący w skład pakietu Google Docs. Do Rysunków programiści firmy Google wprowadzili kilka przydatnych zmian. Pierwsza z nich to powiązanie koloru zaznaczenia z osobą współtworzącą projekt. Ułatwi to orientowanie się w zmianach wprowadzanych przez poszczególnych użytkowników, którzy biorą udział w edycji pliku. Podobna funkcja dostępna jest już w Dokumentach i Arkuszach. Udostępniono także wspomniany podgląd historii zmian. Dotyczy on zarówno zmian wprowadzanych przez współpracowników, jak i podglądu wszystkich zapisanych rysunków.

Kolejne nowości w Rysunkach to odświeżona funkcja Maluj formatowanie, a także możliwość przywracania użytych wcześniej kolorów. Wprowadzono także selekcję podgrup w ramach rysunku, co ma pozwolić na lepsze zarządzanie kształtami. Z pełną listą zmian, jak i grafikami prezentującymi nowości można zapoznać się na oficjalnym blogu Google Docs.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)