Kolejny Tomb Raider pojawi się także na starsze konsole

Strona głównaKolejny Tomb Raider pojawi się także na starsze konsole
17.06.2014 10:47
Kolejny Tomb Raider pojawi się także na starsze konsole

Wygląda na to, że fani przygód seksownej Lary Croft, posiadający konsole starszej generacji, także będą mogli cieszyć się kolejną grą z jej udziałem. Rise of the Tomb Raider najprawdopodobniej, zgodnie z informacjami ze sklepu Xboxa i Amazona, pojawi się także na Xboxie 360 i Playstation 3.

bETCbBaZ

[UK] Rise of the Tomb Raider: Announcement Trailer

Patrząc na trailer gry, wiele osób na pewno ucieszyłoby się z możliwości zagrania w ten tytuł na swoich starszych konsolach. Z pewnością studiu Crystal Dynamics można pogratulować doskonałego wyczucia – konsole ostatniej generacji nadal są w stanie zaoferować graczom tyle radości, ile ich starsi przodkowie, toteż dużo łatwiej będzie sprzedać kolejną produkcję z Larą na platformy PS3 i Xbox 360. W końcu nadal mało kto posiada Playstation 4 czy Xbone'a.

Na obecną chwilę wydawca nie potwierdził informacji odnośnie dostępności tytułu na podane platformy. Jedyna oficjalna wiadomość z jego strony to zapewnienie, że tytuł tworzony jest z myślą o konsolach nowej generacji. Dziwnym jednak by było, gdyby Microsoft z rozpędu zapowiedział dostępność tytułu także na Xboxa 360 nie mając do tego żadnych podstaw.

bETCbBbb

Premiery nowej Lary doczekamy się latem przyszłego roku.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bETCbBbl
Komentarze (1)
bETCbBbX