Komuś przegrzały się tranzystory. Yeston RTX 3070 inspirowany anime

Komuś przegrzały się tranzystory. Yeston RTX 3070 inspirowany anime

fot. Yeston
fot. Yeston
Arkadiusz Stando
27.12.2020 15:02, aktualizacja: 27.12.2020 15:54

Japońska firma Yeston słynie z produkcji niestandardowych kart graficznych. Ich docelowa klientela to fani anime i mangi, potocznie i trochę obraźliwie zwani także "weebami". Tym razem Japończycy stworzyli swoją wersję karty graficznej Nvidia GeForce RTX 3070.

Karta od firmy Yeston pod względem specyfikacji niewiele różni się od wersji Founders Edition RTX 3070. GeForce RTX3070 8GD6 Sakura Hitomi Flower Marriage Commemorative Edition jest delikatnie podkręcona, bowiem taktowanie w trybie boost wynosi 1770 MHz, czyli o 45 MHz więcej niż w przypadku wersji sprzedawanej przez Nvidię. Na zdjęciach widzimy, że moduł zasilania składa się z dwóch 8-pinowych złącz.

Obraz

Konstrukcja posiada 3 porty DisplayPort oraz jeden HDMI. Ciepło odprowadzają trzy wentylatory w konstrukcji 2,5-slotowej, a każdy z nich posiada 9 łopatek. Backplate wskazuje na to, że jeden z wentylatorów musi wprowadzać powietrze od bocznej strony karty, ponieważ jest pełny i nie posiada żadnych wlotów. Został całkowicie przeznaczony na malowanie w stylu anime.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jak można się domyślić, karta graficzna pojawi się w bardzo limitowanych ilościach. Będzie można ją zamówić od 2 stycznia 2021 roku, wyłącznie w sklepach w Azji, ale istnieje możliwość wysyłki do USA oraz krajów Unii Europejskiej poprzez sklepy internetowe.

Sprawdź też nasz test karty graficznej Nvidia GeForce RTX 3070 Founders Edition.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)