Konferencja OpenSource w Szczecinie

Konferencja OpenSource w Szczecinie

16.11.2010 11:19

Już w najbliższą sobotę rozpocznie się dwudniowa konferencja poświęcona otwartemu i wolnemu oprogramowaniu, projektom oraz technologiom. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych 20 i 21 listopada do Pomerania Technoparku w Szczecinie.

W czasie spotkania poruszone zostaną głównie zagadnienia z obszaru zarządzania i infrastruktury, ale nie zabraknie otwartych frameworków, prywatności i zabezpieczania danych oraz interesujących kwestii prawnych związanych z patentowaniem otwartego oprogramowania. Ponadto w tegorocznej agendzie znalazł się również temat prowokujący: „Czego brak systemom OpenSource, a co mają ich starsi bracia, czyli komercyjne UNIXy (AIX, HP-UX, Solaris)”. Pełną agendę można zobaczyć na stronie spotkania. Dla gości przygotowana została również miła niespodzianka.

Konferencja jest otwarta dla wszystkich, a jej głównym celem jest pogłębianie wiedzy i poszerzanie horyzontów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie poświęconej konferencji. Serwis dobreprogramy.pl objął patronat medialny nad spotkaniem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)