Konferencja SparkUp 2010 dla webdeweloperów i projektantów

Konferencja SparkUp 2010 dla webdeweloperów i projektantów

Wojciech Kowasz
31.03.2010 13:25, aktualizacja: 31.03.2010 18:56

25 maja w Poznaniu odbędzie się konferencja SparkUp 2010 - pierwsze zakrojone na tak szeroką skalę spotkanie profesjonalistów branży internetowej w Polsce poświęcone w całości tematowi tworzenia aplikacji internetowych i projektowania stron WWW.

SparkUp podzielony będzie na dwie ścieżki tematyczne. Projektanci stron WWW oraz profesjonaliści zajmujący się UX będą mogli wziąć udział w wykładach z pierwszej ścieżki poświęconej tworzeniu i projektowaniu stron WWW oraz bieżącym rozwiązaniom User Experience na świecie. Webdeweloperzy z kolei powinni zainteresować się wykładami z drugiej ścieżki, gdzie poruszone zostaną praktyczne aspekty programowania stron WWW oraz przedstawione najnowsze trendy w dziedzinie standardów internetowych. Tematyka konferencji obejmuje między innymi takie tematy jak HTML5, jQuery, CSS3, Mobile UX czy RIA. Prelegentami będą specjaliści znani z kraju i zagranicy, między innymi z takich firm jak Opera, Microsoft czy Nokia.

Udział w konferencji jest płatny - do 5 kwietnia obowiązuje promocyjna cena 244 zł. Dla naszych czytelników mamy jednak 10 bezpłatnych wejściówek. Wygra je pierwszych 10 użytkowników, którzy poprawnie odpowiedzą na proste pytanie: W którym roku wydana została biblioteka jQuery? Odpowiedzi prosimy wysyłać e-mailem na adres konkurs@dobreprogramy.pl podając imię, nazwisko oraz miasto. Biorąc udział w tym minikonkursie prosimy pamiętać o innych użytkownikach - jeśli nie jesteś pewien, że będziesz mógł pojechać do Poznania i wykorzystać bezpłatną wejściówkę, pozwól skorzystać z niej innym zainteresowanym.

Aktualizacja, 31.03.2010, 14:03

Dziękujemy za nadesłane odpowiedzi - 10 wejściówek znalazło już swoich właścicieli :-) Poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe brzmi oczywiście: "w 2006 roku". Zwycięzcy otrzymają od nas potwierdzenie mailowe, a następnie skontaktuje się z nimi organizator konferencji w celu przesłania kodów promocyjnych uprawniających do bezpłatnej rejestracji.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)