Koniec mistrzostw! Żegnamy Katowice konkursem #IEM2016

Koniec mistrzostw! Żegnamy Katowice konkursem #IEM2016

Koniec mistrzostw! Żegnamy Katowice konkursem #IEM2016
Krzysztof Fiedor
06.03.2016 22:58

Mamy dla Was smutną wiadomość, Intel Extreme Masters 2016 właśnie się zakończył. Trwające od piątku 04.03.2016 finały przyciągnęły niebywałe tłumy spragnionych cyfrowej rozrywki i żądnych autografów znanych graczy i osobistości związanych z e-sportem i nie tylko. Dokładnych danych ilości odwiedzających jeszcze nie znamy, jednak w kuluarach mówi się o liczbach z przedziału od 130 tysięcy do 150 tysięcy ludzi. Trzeba przyznać, że ta ilość robi wrażenie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Niestety Polacy z Virtus.Pro pucharu w CS:GO nie zdobyli, jednak walczyli do upadłego. Mistrzem tej gry w tym roku została ekipa Fnatic. Lepiej nam poszło w Starcrafcie II gdzie Nerchio dotarł do półfinału. W najpopularniejszej grze sieciowej na świecie, League of Legends nie mieliśmy reprezentantów. Tu wygrali koreańscy zawodowcy z SKT T1 zgarniając puchar i tłusty czek na okrągłą sumkę.

350173791466645441

Dobreprogramy jako partner medialny IEM 2016 jak co roku prowadziły dla Was relację z tej prestiżowej imprezy. Dziękujemy, że byliście z nami, zarówno na miejscu w Katowicach jak i przed monitorami. Przypominamy, że nadal są aktywne liczne konkursy. Wszystkie kończą się we wtorek (Dzień Kobiet) o północy.

Konkurs

To jednak nie wszystko. Mamy dla Was już ostatni konkurs związany z Intel Extreme Masters. Do wygrania są trzy torby wypełnione gadżetami, które udało nam się zgromadzić przemierzając halę IEM Expo. W najlepszym zestawie znajdzie się min. gamingowa podkładka pod mysz firmy SteelSeries, główną atrakcją skromniejszego zestawu jest markowy pendrive, w trzecim natomiast będzie kubek. We wszystkich natomiast znajdziecie koszulki, czapki, smycze, długopisy i lniane torby na zakupy.

Aby stać się właścicielem jednego z nich wystarczy w komentarzu wypowiedzieć się na temat: czy esport to prawdziwy sport? Najlepiej uzasadnione odpowiedzi nagrodzimy. Na komentarze czekamy do północy we wtorek (08.03.2016). Zwycięzców ogłosimy w czwartek 10.03.2016.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (145)