Konkurs blogowy: oto zwycięzcy lutego 2022! W marcu też można wygrać

Konkurs blogowy: oto zwycięzcy lutego 2022! W marcu też można wygrać

Konkurs blogowy dalej trwa!
Konkurs blogowy dalej trwa!
Źródło zdjęć: © dobreprogramy

Kolejny miesiąc z konkursem blogowym minął i czas już na ogłoszenie zwycięskich wpisów. To jednak nie koniec, redakcja przygotowała nagrodę także w marcu, dlatego możemy zaprosić Was do dalszej zabawy, która zaczyna się dzisiaj!

Ostatni miesiąc obfitował w wyjątkowo zajmujące wpisy. Zgodnie z tradycją konkursową, poza nagrodą główną dla autora najlepszej publikacji, redakcja po raz kolejny wybrała także dwa wpisy, których twórcy otrzymają od nas nagrody-niespodzianki.

Zwycięzca lutego 2022

Główną nagrodę w lutym zdobył bloger AntyHaker za wpis Spore zmiany w Windows 11, czyli kompilacje 22526, 22533, 22538, 22543 i 22557. Twórcy gratulujemy wygranej i zapraszamy do pojawiania się na naszych łamach z kolejnymi publikacjami, tym bardziej, że tematyka Windowsa zawsze była nam bliska.

Zgodnie z regulaminem konkursu, zwycięzca otrzyma Arduino StarterKit K000007, czyli oficjalny zestaw startowy z płytką Arduino Uno umożliwiający budowę kilkunastu projektów. Mamy nadzieję, że taki zestaw nie tylko umili każdy wieczór, ale i da podstawę do stworzenia kolejnych ciekawych wpisów na blogu - czekamy z zaciekawieniem, co interesującego uda się zaprogramować :)

Arduino Starter Kit - nagroda w konkursie blogowym
Arduino Starter Kit - nagroda w konkursie blogowym© dobreprogramy

Dwa wyróżnione wpisy

Poza główną nagrodą dla AntyHakera, jury zdecydowało się wyróżnić także wpisy dwóch innych autorów. Pierwszy z nich to tekst blogera Januszek o tytule Jak nie kupiłem e-booka i zderzyłem się z nadużyciem RODO. Drugim twórcą, którego redakcja zdecydowała się wyróżnić, jest bloger AlbatrosZippa, ze swoim wpisem Lekki, łatwy i przyjemny – test Q4OS ze środowiskiem Trinity.

Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz jeszcze gratulujemy wygranej! Będziemy się z Wami kontaktować w ciągu najbliższych dni w celu uzyskania danych do wysyłki nagród.

W marcu też można wygrać!

Aby nie kończyć zabawy, zapraszamy do konkursu także w tym miesiącu. Tym razem można spodziewać się zupełnie innej nagrody - autor najlepszego wpisu otrzyma czytnik e-booków Amazon Kindle 10 bez reklam wraz z oryginalnym etui.

Czytnik Kindle 10 i oryginalne etui - nagroda w konkursie blogowym
Czytnik Kindle 10 i oryginalne etui - nagroda w konkursie blogowym© dobreprogramy | Karolina Kowasz

Konkurs trwa od dziś (10 marca) do końca miesiąca, a więc przez trzy tygodnie. Jeżeli w tym okresie pojawi się duża liczba ciekawych wpisów, jury może przyznać wyróżnienia dla dwóch kolejnych uczestników Konkursu, którzy nie zostali zwycięzcami. Szczegóły jak zawsze możecie sprawdzić w regulaminie konkursu. Zapraszamy do udziału i publikowania wpisów na blogu!

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)