Konsola Xbox One oficjalnie pojawi się w Polsce dopiero we wrześniu

Konsola Xbox One oficjalnie pojawi się w Polsce dopiero we wrześniu
18.03.2014 15:26
Premiera Xboksa One, 21 listopada 2013
Premiera Xboksa One, 21 listopada 2013

Wieści, które tym razem dla was mamy, nie spodobają się miłośnikom Microsoftu i wszystkim graczom, którzy z niecierpliwością czekają na oficjalną dystrybucję Xboxa One w Polsce. Dopiero co dotarło do nas oficjalne oświadczenie z biura prasowego, dotyczące premiery konsoli.

Premiera Xboksa One, 21 listopada 2013
Premiera Xboksa One, 21 listopada 2013

Xbox Polska donosi, że najnowsza konsola Microsoftu będzie dostępna w naszym kraju dopiero we wrześniu tego roku. Chce się zapytać: dlaczego dopiero wtedy? Czemu po okresie wakacyjnym, w czasie, gdy dzieci idą do szkoły i żaden rodzic nie zdecyduje się na zakup konsoli? Jak już to zrobi to albo przed wakacjami (i tutaj pole do popisu ma PlayStation 4, którego sprzedaż na pewno wzrośnie w tym okresie) lub dopiero w okresie świątecznym. Tylko kto się na to zdecyduje, jeżeli wcześniej nie wytrzyma i zakupi PS4? Pytanie więc nie brzmi, czy Microsoft straci na swojej późnej premierze w Polsce (a także w takich krajach jak Dania, Finlandia czy Japonia), ale jak bardzo niskie będą jego zyski.

Póki co, nieznane są ceny zestawów z konsolą Xbox One, dokładna data premiery oraz dostępność usług w ramach Xbox Live. Według biura prasowego takie informacje zostaną podane pod koniec kwietnia.

Microsoft może się chwalić frazesami, że zaangażowanie i wsparcie ze strony fanów rośnie nieustannie, ale fakty są nieubłagane. Polscy gracze po raz kolejny są zmuszeni czekać wyjątkowo długo i raczej nie interesują ich statystyki, mówiące o tym, że ich zagraniczny koledzy spędzają średnio po pięć godzin dziennie przed nową konsolą. Oni chcieliby już grać, a na to przyjdzie im poczekać jeszcze kilka ładnych miesięcy. Chyba że jednak skusi ich PlayStation albo stary, dobry 360.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)