Koty w worku: Humble Bundle oferuje paczki gier w ramach miesięcznej opłaty

Strona głównaKoty w worku: Humble Bundle oferuje paczki gier w ramach miesięcznej opłaty
02.10.2015 08:44
Koty w worku: Humble Bundle oferuje paczki gier w ramach miesięcznej opłaty

Inicjatywa Humble Bundle stale się rozwija. Regularnie pojawiają się w charytatywnych akcjach już nie tylko gry PC, ale też takie na urządzenia przenośne. Ponadto działa przecież normalnie cyfrowy sklep, który także część zysków przekazuje różnorakim organizacjom. Kolejnym krokiem pomysłodawców serwisu na drodze zainteresowania nim większej liczby graczy jest wprowadzenie gier dostępnych w ramach abonamentu.

Humble Monthly

Jeżeli lubicie kolekcjonować wszystkie tytuły, jakie tylko jest akurat okazja nabyć w atrakcyjnej cenie, rozważcie odkładanie miesięcznie 12 dolarów na atrakcyjne zestawy. W tej cenie w każdy pierwszy piątek dostaniecie bezpośrednio na pocztę elektroniczną kody na gry do zrealizowania najczęściej na Steam, ale czasem również na innych platformach elektronicznej dystrybucji. Przy tym wszystkim to jednak takie trochę kupowanie kota w worku, bo do ostatniej chwili nie wiadomo będzie, co otrzymacie.

Pomysłodawcy Humble Bundle zapewniają, że chodzi o starannie wyselekcjonowane propozycje. Pod uwagę biorą tak gry niezależnych twórców, jak również jak najbardziej duże komercyjne hity. Niekoniecznie także należy nastawiać się na same starocie, a do tego raczej unikać ma się powtarzania tego, co było dostępne wcześniej lub akurat jest do kupienia w innych paczkach na stronie. Logiczne, bo w końcu niesamowitych okazji było już trochę, a płacić dwa razy za to samo mało komu się przecież raczej uśmiecha.

Z automatycznie odnawianego abonamentu można się w każdej chwili potem wypisać, zachowując wszelkie dotychczasowe gry w nim uzyskane. Na start dodatkową zachęta do wypróbowania oferty jest RPG Legend of Grimrock II, normalnie dostępne w cenie dwukrotnie wyższej, niż 12 dolarów, a przecież dojdą do tego inne gry. Przypuszczalnie Humble Bundle chce ruszyć z nowym programem z kopyta, więc zapewne na samym starcie ładnie zaskoczy dostępnymi w paczce projektami. Warto więc spróbować. W tym przypadku 5 procent ze sprzedaży idzie na cele dobroczynne.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)