Kryptorouter Stealthlink: jeśli chcesz być anonimowy w Sieci, musisz to mieć!

Strona głównaKryptorouter Stealthlink: jeśli chcesz być anonimowy w Sieci, musisz to mieć!
10.05.2016 16:57
Kryptorouter Stealthlink: jeśli chcesz być anonimowy w Sieci, musisz to mieć!

To, że anonimowość w sieci to fikcja, wie już chyba każdy użytkownik internetu. Dodatkowo zapędy naszych elit rządzących w kwestii nieograniczonego dostępu do informacji o naszych poczynaniach w sieci, wielu z nas przyprawiło o ból głowy. Wiele osób z pewnością szuka rozwiązań, które w większym lub mniejszym stopniu zapewniłyby jednak odrobinę prywatności. Oto projekt polskich internautów, który jest sprzętowym VPN-em, pozwalającym skutecznie ukryć swoją tożsamość.

Okazuje się, że również anonimowy jest cały proces zakupu urządzenia. Sprzęt kupimy za równowartość 300 zł na stronie projektu www.cryptorouter.net. Uwaga: płatność można dokonać jedynie wirtualną walutą bitcoin. Dla tych, co w swoich zasobach takiej nie posiadają, sprzedawca udostępnił anonimową bramkę do zakupu bitcoinów zwykłym przelewem. Zamówiony towar odbierzemy anonimowo we wskazanym paczkomacie.

Sprzęt jest naprawdę ciekawy, a to, że został opracowany przez Polaków, tylko napawa dumą. Pełna recenzja już niebawem, teraz zapraszamy do krótkiego materiału wideo o możliwościach urządzenia roboczo zwanego Stealthlink.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (63)