Kup komputer na IEM 2016, zgarnij nowe gry i bonusy do tytułów sieciowych

Kup komputer na IEM 2016, zgarnij nowe gry i bonusy do tytułów sieciowych

Kup komputer na IEM 2016, zgarnij nowe gry i bonusy do tytułów sieciowych
15.02.2016 16:16, aktualizacja: 18.02.2016 15:48

Finały Intel Extreme Masters w edycji 2016 coraz bliżej i częściej pojawiać się będą teraz informacje o ciekawych akcjach z wydarzeniem odbywającym się między 4 i 6 marca związanych. W zeszłym tygodniu potwierdzono wreszcie oficjalnie konkurs Cosplay, a ten rozpoczęto wieścią o Intel Gaming Bundle, czyli pakiecie gier oraz dodatków do tytułów sieciowych, dorzucanych na imprezie do nowych zestawów PC.

Obraz

Jeśli mieliście zamiar wrócić z jakimś stylowym komputerem z finałów, promocja ta jeszcze bardziej zachęci do kupna. Zestawy ze specjalnej linii IEM Limited Edition PC, jak również któreś z oferty producentów pokazujących się na IEM Expo, czyli w części wystawienniczej w przyległym do Spodka Międzynarodowym Centrum Kongresowym, gwarantują uzyskanie dwóch bardzo konkretnych nowości rynkowych plus dodatków do sieciówek. Intel wycenia to wszystko na 460 złotych, więc te bonusy będą kusić.

Intel Gaming Bundle obejmuje kody na Just Cause 3 oraz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, a także dodatkową zawartość do popularnej strzelanki Warface o wartości około 80 złotych i 100 złotych w przypadku pakietu elementów do wykorzystania w World of Warships. Mówi się między innymi o specjalnej wersji statku, paczce czterech flag oraz dublonach, czyli zastrzyku waluty używanej w tej grze. Przy zakupie zestawu komputerowego otrzymuje się klucz do zrealizowania na stronie internetowej akcji.

Chociaż bonusy promowane są jako coś wyjątkowego dla IEM 2016, tak naprawdę niezdecydowani będą mieli czas do namysłu, by na spokojnie poprzyglądać się ofertom takich firm jak Komputronik, X-kom, Alsen, NTT System, Morele, Sferis, Proline, Acer, HP, Asus, Dell, Lenovo czy MSI. Oficjalnie promocja potrwa do 31 lipca, a finały tylko zwiastują jej rozpoczęcie. Jeśli kogoś ciekawią komputery z linii Intel Extreme Masters Limited Edition, jak się one prezentują już niebawem sprawdzicie na naszych łamach.

Aktualizacja, 18.02.2016

Jak ogłosił organizator akcji, będzie ona miała nieco inny wymiar. W pierwszym etapie promocji pakiet darmowych gier otrzymają wyłącznie osoby, które kupią komputery Intel Extreme Masters Limited Edition PC (a nie, jak podano też wcześniej, wszelkie komputery dla graczy z procesorami Intel Core i5 oraz Core i7, oferowane przez producentów, którzy mają swoje stoisko na IEM). Ilość urządzeń objętych promocją może zwiększyć się w trakcie jej trwania. W najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie promocji o dodatkowe sklepy i komputery innych producentów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)