Kwietniowe biuletyny zabezpieczeń

Kwietniowe biuletyny zabezpieczeń

Wojciech Kowasz
10.04.2007 21:29

Microsoft w kwietniu wydał sześć biuletynów zabezpieczeń, w tympięć oznaczonych jako krytyczne i jeden jako ważny. Ponadto jeden znich wydany został wcześniej, poza standardowym harmonogramem. Otowszystkie kwietniowe biuletyny:

MS07-017: Usterka w GDI może pozwolić na zdalnewykonanie kodu (925902) Poziom:Krytyczny Typ: Zdalne wykonanie kodu Oprogramowanie: Windows Poprawka rozwiązuje problem w GDI, który może pozwolić na zdalnewykonanie kodu. Ten biuletyn został wydany 3 kwietnia.

MS07-018: Usterka w Content Management Server możepozwolić na zdalne wykonanie kodu (925939) Poziom:Krytyczny Typ: Zdalne wykonanie kodu Oprogramowanie: Content Management Server Poprawka rozwiązuje problem w oprogramowaniu Content ManagementServer, który może pozwolić na zdalne wykonanie kodu.

MS07-019: Usterka w Universal Plug and Play (uPnP)może pozwolić na zdalne wykonanie kodu (931261) Poziom:Krytyczny Typ: Zdalne wykonanie kodu Oprogramowanie: Windows Poprawka rozwiązuje problem w Universal Plug and Play, który możepozwolić na zdalne wykonanie kodu.

MS07-020: Usterka w Microsoft Agent może pozwolićna zdalne wykonanie kodu (932168) Poziom:Krytyczny Typ: Zdalne wykonanie kodu Oprogramowanie: Windows Poprawka rozwiązuje problem w Microsoft Agent, który może pozwolićna zdalne wykonanie kodu.

MS07-021: Usterka w podsystemie CSRSS pozwolić nazdalne wykonanie kodu (930178) Poziom:Krytyczny Typ: Zdalne wykonanie kodu Oprogramowanie: Windows Poprawka rozwiązuje problem w podsystemie Windows Client/ServerRun-time Subsystem (CSRSS), który może pozwolić na zdalne wykonaniekodu.

MS07-022: Usterka w jądrze systemu Windows możepozwolić na podniesienie uprawnień (931784) Poziom:Ważny Typ: Podniesienie uprawnień Oprogramowanie: Windows Poprawka rozwiązuje problem w jądrze systemu Windows, który możepozwolić na podniesienie uprawnień.

Polecamy dokładnie zapoznanie się z opublikowanymi biuletynamioraz jak najszybszą aktualizację systemu. Zapraszamy również naamerykańskiwebcast poświęcony wydanym biuletynom, któryodbędzie się jutro o 20:00 czasu polskiego. Wydanie kolejnychbiuletynów zgodnie z planem przypada na 8 maja 2007 roku, ichzapowiedź zaś - na czwartek 3 maja.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)