Lara Croft na jesieni zademonstruje możliwości Chrome

Lara Croft na jesieni zademonstruje możliwości Chrome

29.06.2012 10:15

Gra Lara Croft and the Guardian of Light dobrze znana jest tak konsolowcom, jak i komputerowcom, ale nikt nie myślał raczej, że Square Enix zdecyduje się kiedyś wydać wersję przeglądarkową produktu. Tymczasem niebawem użytkownicy Chrome będą się mogli cieszyć tym naprawdę całkiem niezłej jakości tytułem. A to ponoć dopiero pierwszy z kilku nowych planowanych ruchów Japończyków w ramach wspierania przeglądarki od Google.

Cieszymy się z bliskiej współpracy z Google, mogąc udostępnić Larę Croft pod Google Chrome bez potrzeby pobierania czy instalowania danych — mówi szef europejskiego oddziału Square Enix Phil Rogers. Gry o konsolowej jakości bezpośrednio w przeglądarce to coś, w co wierzymy i mamy zamiar dostarczać odbiorcom innowacyjną, wysokiej jakości rozrywkę — dodaje, sugerując otwarcie, że to jeszcze nie koniec.

Dzieło nie jest nowe, bowiem zadebiutowało w cyfrowej formie na Xboksie 360 niemal równo dwa lata temu, potem zaś doczekało się odsłon na PlayStation 3, w usłudze Steam czy na urządzenia przenośne na bazie iOS i telefony Blackberry. Edycja dla Chrome pojawi się jesienią. Warto mieć na uwadze, że to nie produkt z głównej serii, a przygoda poboczna, przedstawiona w rzucie izometrycznym na wzór znanego z Diablo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)