Latem powróci Gauntlet, gra z automatów z 1985 roku

Strona głównaLatem powróci Gauntlet, gra z automatów z 1985 roku
18.03.2014 13:17
Latem powróci Gauntlet, gra z automatów z 1985 roku

Po raz pierwszy wydany w 1985 na automatach, by następnie, trzy lata później, pojawić się na komputerach PC, Gauntlet stał się wzorem dla wydawanych później gier z widokiem z lotu ptaka. Teraz zaś możemy szykować się na jego wielki powrót.

Official Gauntlet Announcement Trailer

W grze mamy możliwość wcielenia się w jednego z czterech bohaterów – wojownika z toporem, elfiego łucznika, czarodzieja lub walkirię, która morduje swoich wrogów z pomocą miecza. Każda z postaci ma swoje słabe i silne strony. Thor, wojownik, jest niezwykle silny, ale za to powolny, za to elf jest słabszy, ale ma większą szybkość ataku. Gracz może więc wybrać bohatera stosownie do swojego sposobu grania.

Celem gry jest przedarcie się przez jak największą ilość podziemi i wybicie do nogi jak najliczniejszych przeciwników, którzy tworzą się w rozmieszczonych w rozmaitych zakamarkach generatorach. Na tych urządzeniach gracz powinien skupić swój wysiłek w pierwszej kolejności. Każdy wybite monstrum to dodatkowe punkty dla nas.

Powrót Gauntleta zapowiedział Warner Bros. Według jego informacji za nową wersję będą odpowiedzialni razem ze studiem Arrowhead Game Studios. Gra ma zostać stworzona całkowicie od nowa, ale studia zapewniają, że będzie zawierać wiele elementów znanych już graczom.

Więcej informacji będzie można uzyskać w przyszłości na stronie oficjalnej gry. Jej premiera przewidziana jest na lato bieżącego roku.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)