League of Angels II – przewodnik po lochach

League of Angels II – przewodnik po lochach
Przemysław Chrzempka

12.06.2017 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

League of Angels II to gra MMORPG będąca kontynuacją League of Angels. Znajdziemy w niej elementy japońskiej fantastyki, sama walka natomiast polega na turowym starciu uformowanej przez nas drużyny z wrogimi postaciami stojącymi po drugiej stronie. Gra powstała w kwietniu 2016 z ręki studia GTArcade, twórców tytułów takich, jak Magerealm, Knight's Fable, Legacy of Discord, czy Stellar Striker. League of Angels II dostępne jest za darmo, w serwisie dobregry.pl. W poprzedniej części cyklu opisywany był system rozwoju postaci, poszczególne pozycje i klasy członków naszej drużyny oraz informacje dotyczące statystyk. Tym razem, przyjrzymy się bliżej tematyce Lochów.

W League of Angels II, najlepszym sposobem na zdobycie doświadczenia i potrzebnych nam surowców jest walka w lochach. Dzielą się one na dwa rodzaje: Normalny oraz Elitarny. Do Normalnego Lochu mamy dostęp od razu po rozpoczęciu rozgrywki, natomiast aby odblokować Elitarny Loch musimy zdobyć 15 poziom doświadczenia.

Normalny Loch składa się z kilku etapów, w których musimy zmierzyć się z licznymi przeciwnikami. Każdy etap składa się z 2 lub więcej fal przeciwników. W pierwszych falach przyjdzie nam walczyć z wrogimi postaciami na niskim poziomie trudności, na których w łatwy sposób możemy generować punkty Szału potrzebne nam do użycia Umiejętności Unikalnej. Pod koniec etapu będziemy musieli walczyć z bossem etapu, który jest o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem. Właśnie podczas trwania ostatniej fali powinniśmy wykorzystywać nasze wcześniej naładowane punkty Szału do użycia Umiejętności Unikalnej.

  • Slider item
[1/1]

Po ukończeniu etapu, otrzymujemy nagrody w formie punktów doświadczenia, zwojów doświadczenia, złota, oraz kryształów żywiołów, które wykorzystujemy do usprawnienia naszej postaci/drużyny.

Jeśli ukończyliśmy etap po raz pierwszy, dodatkowo otrzymujemy skrzynię, w której znajdziemy unikalne przedmioty np. diamenty, fragmenty bohaterów, emblematy. Po zakończonym etapie, gra ocenia nas pod kątem tego, jak poradziliśmy sobie w boju, wykorzystując do tego trzy gwiazdową skalę. W zależności od tego ilu członków naszej drużyny poległo w lochu, otrzymujemy: dwoje lub więcej członków drużyny – 1 gwiazda 1 członek drużyny – 2 gwiazdy cała drużyna przetrwała – 3 gwiazdy

Obraz

Dzięki zdobytym gwiazdkom mamy możliwość otworzenia trzech specjalnych skrzyń: Połyskująca, Pozłacana i Mistyczna, które przypisane są do danego lochu. Aby otworzyć najbardziej wartościową Mistyczną Skrzynię, wszystkie etapy musimy ukończyć na 3 gwiazdki. W ostatnim etapie przyjdzie nam walczyć z bossem danego rozdziału. Po ukończeniu wszystkich etapów, możemy przejść do kolejnego rozdziału lochu.

Każdy kolejny rozdział zwiększa poziom wrogów, co oznacza, że musimy konsekwentnie ulepszać naszą drużynę, aby podołać kolejnym wyzwaniom. Zanim przejdziemy do kolejnego rozdziału, warto otrzymywać maksymalną liczbę gwiazd w poszczególnych etapach, aby otworzyć Skrzynię Mistyczną zawierającą wartościowe nagrody. Pamiętajmy, że każde wejście do Lochu Normalnego kosztuje nas 6 punktów wytrzymałości. Wytrzymałość uzupełnia się automatycznie (1 punkt wytrzymałości co 6 minut), a jeżeli wykorzystaliśmy całą możemy ją zregenerować poprzez zadania dzienne albo wykupienie pakietu wytrzymałości za diamenty.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Lochy Elitarne stawiają nas przed nieco cięższym wyzwaniem niż Lochy Normalne, jednak również otrzymywana nagroda wzrasta. W Elitarnym Lochu możemy zdobyć ekwipunek dla naszej drużyny złożony z: hełmu, miecza, zbroi oraz pasa. Przechodząc poszczególne etapy, otrzymujemy całe przedmioty lub ich fragmenty. Po zdobyciu wymaganej liczby fragmentów danego przedmiotu, mamy możliwość stworzenia pełnowartościowego przedmiotu, w który możemy wyposażyć nasze postacie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W Elitarnym Lochu, zdobywamy również fragmenty legendarnych i epickich bohaterów, dzięki którym, podobnie jak w przypadku przedmiotów, będziemy mogli stworzyć bohatera po zebraniu wystarczającej ilości. W tym rodzaju lochu dostajemy więcej doświadczenia i złota.

Tak samo jak w lochu normalnym, po ukończeniu etapu po raz pierwszy, zdobywamy specjalną skrzynię, w której dodatkowo znajdziemy punkty Dusz. Za Dusze możemy wykorzystać chociażby w celu zakupienia fragmentów herosów w Sklepie z bohaterami. W Lochu Elitarnym również jesteśmy oceniani w 3-stopniowej skali, a za zdobycie odpowiedniej ilości gwiazdek, zyskujemy możliwość otworzenia 3 unikalnych skrzyń z o wiele ciekawszą zawartością niż w Lochu Normalnym.

Ostatni etap lochu to walka z bossem. Dopiero po pokonaniu bossa będziemy mogli przejść do kolejnego rozdziału, dzięki któremu będziemy mieć możliwość zdobycia lepszych przedmiotów. Tak samo jak w Lochu Normalnym, polecam każdy etap przejść zdobywając 3 gwiazdki, w celu odblokowania Mistycznej Skrzyni. Jeśli nie dajemy sobie rady w Elitarnym Lochu należy spróbować swoich sił w Lochu Normalnym, aby zwiększyć statystyki swojej drużyny. Każde wejście do elitarnego lochu, kosztuje nas dwa razy więcej energii w stosunku do Lochu Normalnego (12 punktów wytrzymałości).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dla tych, którzy nie lubią marnować czasu na farmienie fragmentów bohaterów i przedmiotów w Lochach oraz ukończyli etap z trzygwiazdkowym wynikiem, powinni zainteresować się systemem Blitz wprowadzonym przez twórców gry. System Blitz pozwala graczowi na zdobywanie łupów, doświadczenia bez konieczności toczenia bitew. Podczas wyboru etapu, jaki chcemy przejść, mamy możliwość użycia Blitz x1 oraz Blitz x10. Należy pamiętać o tym, że każdy Blitz zużywa określoną ilość wytrzymałości np. Blitz x10 w elitarnym lochu będzie nas kosztować 120 pkt.

Każdy etap lochu ma przypisaną ilość prób, która oznacza dla nas limit używania systemu Blitz do 10 razy na dany etap. Aby mieć możliwość ponownego użycia Blitz w etapie, w którym wykorzystaliśmy wszystkie próby, możemy wykupić reset prób za diamenty. Po kilkudziesięciu godzinach próby resetują się i możemy znów korzystać z Blitz bez konieczności wydawania diamentów. Dzięki temu systemowi farmienie przedmiotów, staje się dużo bardziej przyjemne i szybsze.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)