League of Angels II – przewodnik po trybach rozgrywki jednoosobowej

League of Angels II – przewodnik po trybach rozgrywki jednoosobowej

League of Angels II – przewodnik po trybach rozgrywki jednoosobowej
Przemysław Chrzempka
25.07.2017 16:31, aktualizacja: 25.07.2017 18:18

Uwaga! W League of Angels II rozpoczęła się już letnia promocja, dzięki której zdobyć można specjalny pakiet unikatowych przedmiotów. Wystarczy zarejestrować się teraz do gry w serwisie dobregry.pl i wykorzystać kod Lato, by otrzymać 20 fragmentów Azurousa, bestii użytecznej w walce z wrogami, o łącznej wartości 25 euro.

League of Angels II to gra MMORPG będąca kontynuacją League of Angels. Znajdziemy w niej elementy japońskiej fantastyki, sama walka natomiast polega na turowym starciu uformowanej przez nas drużyny z wrogimi postaciami stojącymi po drugiej stronie. Gra powstała w kwietniu 2016 z ręki studia GTArcade, twórców tytułów takich, jak Magerealm, Knight's Fable, Legacy of Discord, czy Stellar Striker. League of Angels II dostępne jest za darmo, w serwisie dobregry. W poprzedniej części cyklu opisywany był ekwipunek i sposoby jego ulepszania. W tym artykule, zajmiemy się kilkoma trybami rozgrywki jednoosobowej, jakie oferuje nam LoA II.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Pierwszym z trybów przeznaczonych dla jednego gracza jest Arena. Na Arenie możemy stoczyć walkę z bohaterami innych graczy, które są sterowane przez komputer. Na początku walczymy z przeciwnikami posiadającymi dość niską liczbę punktów WB (World Boss). Po pokonaniu wroga awansujemy w rankingu Areny oraz dostajemy nagrody np. Prestiż na arenie, złoto oraz diamenty. Prestiż na Arenie to waluta, którą – jak wskazuje sama nazwa – możemy zdobyć tylko i wyłącznie na Arenie. Wykorzystać ją można w Sklepie Areny w celu kupienia odłamków bohatera, diamentów czy zwojów doświadczenia.Gracze otrzymują nagrody niezależnie od wyniku bitwy. Dodatkowo, w zależności od miejsca w rankingu (ranking obejmuje 10 tys. najlepszych graczy) możemy dostać bonusową nagrodę w postaci pakietu zawierającego odpowiednią liczbę Prestiżu na Arenie, Diamentów oraz Złota. Nagrody otrzymuje każdy, jedynie w zależności od pozycji rankingowej, wygrana jest coraz większa. Każda walka kosztuje nas 1 punkt Próby. Do wykorzystania w jednym dniu mamy maksymalnie 5 Prób. Gdy zużyjemy wszystkie, możemy dokupić Próby za Diamenty lub zaczekać jeden dzień, do czasu aż zresetują się dzienne Próby.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Drugim z trybów jednoosobowych są Próby bohaterów, jest to nic innego jak walka z bossem, za którego otrzymujemy odpowiednie nagrody. W grze do wyboru mamy 7 Prób bohatera, możemy wybrać którąś z nich w zależności od tego jaką nagrodę chcemy uzyskać, może to być: Złoto, Kamienie udoskonalenia, Dusze, Kamienie mistrzostwa, Zwoje punktów doświadczenia, Kamienie błogosławieństwa, Esencje relikwii. Po wybraniu rodzaju Próby wybieramy, z którym bossem chcemy walczyć. Siła bossów wskazywana jest za pomocą punktów WB i dzielą się oni na 5 poziomów trudności: Normalny, Trudny, Ekspercki, Mistrzowski, Grandmaster. Za pierwsze pokonanie bossa dostajemy dodatkowe nagrody w formie np. Diamentów. Dzienny limit walk (Próby), jakie możemy stoczyć to 3. Przegrana i pierwsze oczyszczenie nie wykorzystują Prób. Za Diamenty możemy zwiększyć maksymalną dzienną liczbę walk, których możemy się podjąć.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Trzecim z trybów jest Mroczna Otchłań, w której walczymy po kolei z bossami na poszczególnych piętrach. Każde piętro jest trudniejsze od poprzedniego. Przed walką z danym bossem, możemy wybrać na jakim poziomie trudności chcemy stoczyć z nim pojedynek, dający odpowiedni mnożnik do Gwiazd x3, x2, x1 od wysokiego do niskiego. Za pokonanie bossa zdobywamy Piekielne Dukaty, Złoto oraz odpowiednią liczbę Gwiazd (w zależności od wybranego poziomu trudności oraz tego, ilu bohaterów przeżyło walkę). Co kilka pięter czeka na nas skrzynia z nagrodami oraz możliwość kupna wzmocnienia procentowego do statystyk za Gwiazdy. Dzięki zdobytym Gwiazdom odblokowują się nam co raz to lepsze przedmioty możliwe do kupienia za Piekielne Dukaty w Sklepie z ekwipunkiem.. W sklepie znajdziemy wiele fragmentów ekwipunku – od Rzadkiego do Legendarnego oraz różne okazję na np. kupno Złota czy Kamieni udoskonalenia.

Grając w poszczególne tryby rozgrywki możemy zdobyć i zaopatrzyć się w przedmioty i surowce potrzebne nam do rozwoju swojej drużyny bohaterów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)