Legendarne Pokemony już w ten weekend z okazji pierwszej rocznicy gry

Legendarne Pokemony już w ten weekend z okazji pierwszej rocznicy gry21.07.2017 19:18
Legendarne Pokemony już w ten weekend z okazji pierwszej rocznicy gry
Przemysław Chrzempka

Prawdopodobnie podczas trwania tego weekendu 22-23 lipca gracze Pokemon GO zyskają możliwość złapania pierwszego legendarnego Pokemona. Rok po premierze gry twórcy organizują ogromne wydarzenie w Chicago.

Z okazji rocznicy Pokemon Go, Niantic przygotował dla graczy event z cyklu Adventure Together for Legendary Pokemon, dzięki któremu gracze zyskają możliwość dołączenia do swojej kolekcji legendarnego Pokemona. Wydarzenie odbędzie się w dniach od 22 do 23 lipca w Chicago, gdzie gracze będą mogli spróbować wspólnymi siłami pokonać pierwszego legendarnego Pokemona. Nie wiadomo jeszcze, jaki konkretnie stworek się pojawi, ale na pewno będzie to jeden z pięciu przedstawionych na trailerze, czyli: Articuno, Moltres, Zapdos, Lugia albo Ho-Oh - to właśnie z którymś z nich przyjdzie nam walczyć w ogromnym wieloosobowym Raidzie podczas amerykańskiego festynu. Jeżeli uda się go pokonać w Chicago, to ów legendarny Pokemon pojawi się później w Raidach na całym świecie.

Jedynym warunkiem pojawienia się legendarnego Pokemona w Chicago jest złapanie odpowiedniej liczby Pokemonów przez graczy z całego świata, o co z pewnością nie musimy się martwić, ponieważ stałych graczy jest wciąż dużo, a nowe wydarzenie z pewnością spowoduje, że ci którzy przestali grać, sięgną po swój telefon poketrenera ponownie. Niestety legendarnego Pokemona nie będzie można wykorzystać w salach treningowych do obrony Gymów (przyda się tylko do uzupełnienia Pokedexu). Jego posiadaczem stajemy się, gdy uda się nam go pokonać podczas Raidu. Prawdopodobnie legendarny Raid będzie trwał dłużej niż ma to miejsce w przypadku normalnych Raidów.

Zatem od soboty telefony w dłoń – złapmy kilka Pokemonów, aby wesprzeć osoby w Chicago podczas największego wydarzenia w Pokemon GO od czasu premiery.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)