Lep's World 3 na weekend: udane mrugnięcie okiem do fanów Mario

Lep's World 3 na weekend: udane mrugnięcie okiem do fanów Mario30.01.2016 09:19
Lep's World 3 na weekend: udane mrugnięcie okiem do fanów Mario

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Lep's World 3 - ostatnią część z serii Lep's World, która to już na dobre zadomowiła się na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. We wszystkich edycjach wyraźnie widoczna jest głęboka inspiracja tytułami z Mario w tle, więc fani przygód legendarnego hydraulika z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Tytuł przeznaczony jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android, iOS, jak również Windows Phone.

Lep's World 3 - Official Trailer

Część trzecia rzecz jasna nawiązuje, ale przede wszystkim rozbudowuje pomysły znane i lubiane z poprzednich gier. Dalej jednak mamy do czynienia z klasyczną platformówką. Na gracza czeka 120 poziomów wplecionych w pięć zróżnicowanych światów, gdzie na końcu każdego z nich czeka nas walka z bossem.

W tytule nie zabraknie także szeregu ukrytych lokacji, a także masy przedmiotów i umiejętności do zdobycia, a na naszej drodze stanie aż 22 wrogów, którym przeciwstawimy czterech bohaterów. Nie obędzie się również bez różnorakich umiejętności specjalnych.

Konstrukcja poziomów została przygotowana z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym, dzięki czemu sterowanie nie irytuje. Co pewien czas natrafiamy na nawiązania do wspomnianego już Mario lecz jest to raczej puszczenie oka w stronę fanów aniżeli prosta kopia.

Lep's World 3 to produkcja bardzo sympatyczna i dopracowana w szczegółach. Gra się w nią bardzo przyjemnie nawet pomimo trudnego sterowania wymagającego momentami sporej wprawy. Tytuł powinien przypaść do gustu nie tylko fanom platformówek z udziałem wąsatego naprawiacza rur ;-).

Grę Lep's World 3 można pobrać w działach:

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Programy (dla Windows Phone) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Lep's World 3 na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)