LG Rolly: składana klawiatura w kształcie patyka

Strona głównaLG Rolly: składana klawiatura w kształcie patyka
25.11.2015 14:18
LG Rolly: składana klawiatura w kształcie patyka

Klawiatur dla urządzeń mobilnych jest bez liku, jednak znalezienie porządnej graniczy z cudem. Wiele z nich ma za małe klawisze lub co gorsza wcale nie da się ich łatwo przenosić. Nie brak też sprzętów mało uniwersalnych, jak etui z klawiatura do tabletu, której nie użyjemy z telefonem leżącym obok.

bESOTpTV

Ten niewygodny stan chce zmienić LG za pomocą nowej klawiatury o nazwie Rolly. Prezentowana we wrześniu na targach IFA w Berlinie, już od pierwszych chwil wzbudzała nasze zainteresowanie. Nic w tym dziwnego, przecież kiedy jest zwinięta wygląda tak niepozornie. Oto pierwsze wrażenia z zabawy na żywo egzemplarzem, który trafił do naszej redakcji.

Klawiatura LG Rolly jest interesująca. Pierwsze godziny spędzone z urządzeniem napawają optymizmem na przyszłość. Jednak czy cena w okolicach 450 złotych przystaje do możliwości tego przenośnego gadżetu?

To z pewnością wyjaśnimy w recenzji, która już niebawem pojawi się na naszym portalu. Na początek przedstawiamy podstawowe informacje o LG Rolly i jej działanie w praktyce, zarówno z tabletem jak i ze smartfonem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bESOTpUh
Komentarze (23)
bESOTpUT