LG Rolly: składana klawiatura w kształcie patyka

LG Rolly: składana klawiatura w kształcie patyka

LG Rolly: składana klawiatura w kształcie patyka
Krzysztof Fiedor
25.11.2015 14:18, aktualizacja: 26.11.2015 10:56

Klawiatur dla urządzeń mobilnych jest bez liku, jednak znalezienie porządnej graniczy z cudem. Wiele z nich ma za małe klawisze lub co gorsza wcale nie da się ich łatwo przenosić. Nie brak też sprzętów mało uniwersalnych, jak etui z klawiatura do tabletu, której nie użyjemy z telefonem leżącym obok.

Ten niewygodny stan chce zmienić LG za pomocą nowej klawiatury o nazwie Rolly. Prezentowana we wrześniu na targach IFA w Berlinie, już od pierwszych chwil wzbudzała nasze zainteresowanie. Nic w tym dziwnego, przecież kiedy jest zwinięta wygląda tak niepozornie. Oto pierwsze wrażenia z zabawy na żywo egzemplarzem, który trafił do naszej redakcji.

Klawiatura LG Rolly jest interesująca. Pierwsze godziny spędzone z urządzeniem napawają optymizmem na przyszłość. Jednak czy cena w okolicach 450 złotych przystaje do możliwości tego przenośnego gadżetu?

To z pewnością wyjaśnimy w recenzji, która już niebawem pojawi się na naszym portalu. Na początek przedstawiamy podstawowe informacje o LG Rolly i jej działanie w praktyce, zarówno z tabletem jak i ze smartfonem.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)