LG znów sięgnie po Windows Phone

LG znów sięgnie po Windows Phone

LG znów sięgnie po Windows Phone
13.05.2014 15:34

Wszytko wskazuje jednak na to, że LG wróci do produkcji urządzeń z Windows Phone. LG to pionier w tym środowisku, gdyż jako jeden z pierwszych zaprezentował urządzenie z Windows Phone 7.0 w roku 2010. Swego czasu były to jedne z popularniejszych smartfonów w środowisku mobilnego Windowsa. Niestety wraz z premierą Windows Phone w wersji 8.0, LG zrezygnowało z tworzenia kolejnych urządzeń.

Pamiętamy, że podczas zapowiedzi Windows Phone 8.1 Microsoft zaprezentował nowe firmy, które będą tworzyć sprzęt z odświeżoną wersją systemu. Jedną z takich firm jest LG, które powraca do mobilnego Windowsa. Jeśli prowadzący konto @evleaks na Twitterze Evan się nie myli, zobaczymy nowy smartfon o nazwie Uni8 jeszcze w tym roku. Zainstalowany na nim będzie system Windows Phone 8.1. Nie znamy niestety jeszcze żadnych szczegółów technicznych nowego sprzętu od Koreańczyków.

350108106333906881

Powrót LG do urządzeń z Windows Phone to ważna wiadomość. Swego czasu firma zarzekała się, że nie będzie już przyszłości produkować smartfonów z systemem od Microsoftu. Wszystko wskazuje jednak na to, że LG widzi potencjał w powrocie na łono Windows Phone. Czekamy zatem na premierę.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)