LightWave 3D 10.0 z rozszerzonym podglądem materiałów

LightWave 3D 10.0 z rozszerzonym podglądem materiałów03.01.2011 17:11

Firma NewTek wydała profesjonalny zestaw narzędzi do modelowania, renderingu i animacji 3D - LightWave 3D 10.0.

W wersji 10.0 programu wprowadzono nowe narzędzia przeznaczone do renderingu i podglądu materiałów, a także do obsługi gier komputerowych. Dzięki Viewport Preview Renderer możemy natychmiastowo uzyskać podgląd scen i obiektów z realistycznym oświetleniem i cieniami. Pojawiło się też narzędzie Linear Color Space Workflow do zaawansowanej obsługi oświetlenia. Wprowadzono obsługę InterSense VCam, jak również kontrolerów myszy 3Dconnexion. Ponadto rozszerzono możliwości eksportu danych dla formatów jak MDD, FBX, COLLADA. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronach producenta. Można pobrać również broszurę w formacie PDF zawierającą opis najnowszych zmian w programie.

LightWave 3D to zestaw profesjonalnych narzędzi do modelowania, renderingu i animacji trójwymiarowych scen, których olbrzymie możliwości zostały niejednokrotnie wykorzystane przez twórców wielu popularnych produkcji kinowych (Titanic, Sin City, Fantastyczna Czwórka, Harry Potter, Spider-Man, Matrix), gier komputerowych (Quake IV, Doom III, Diablo) i reklam. W skład pakietu wchodzą 2 programy - Modeler i Layout, które umożliwiają odpowiednio tworzenie obiektów, a także ich animowanie i renderowanie.

Wersję testową programu można pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest dla systemów Windows i Mac OS X. Aktualizacja LightWave 3D kosztuje 495 dolarów, natomiast pełna wersja - 895 dolarów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)