Line of Sight na weekend – na wojnie liczy się zespół

Line of Sight na weekend – na wojnie liczy się zespół04.03.2017 07:45
Line of Sight na weekend – na wojnie liczy się zespół

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Line of Sight – taktyczny, militarny FPS osadzony we współczesnych realiach konfliktów zbrojnych.

Tytuł stworzony został przez grupę developerów z BSE (Black Spot Entertainment) celem odtworzenia i jednocześnie unowocześnienia hitu sprzed lat jakim bez wątpienia był Combat Arms.

Line of Sight Gameplay Trailer - short

Pierwotnie pozycja miała stanowić przeróbkę wspomnianego powyżej tytułu jednak z biegiem czasu i wraz z postępem prac nad projektem, Line of Sight przeistoczył się w grę samodzielną i stanowiącą całkowicie odrębną pozycję w całym zbiorze gatunku.

Gra przedstawia bardzo ciekawą fabułę i naszpikowana została aspektami taktycznymi. Twórcy postawili na takie wartości jak umiejętność współpracy w zespole, integrowanie się z nim oraz poczucie odpowiedzialności za innych członków grupy. Nie bez znaczenia jest tu zmysł przewidywania i podejmowania szybkich, trafnych decyzji.

W porównaniu z pierwowzorem, w Line of Sight rozgrywka jest jeszcze bardziej wciągająca i odbywa się w jeszcze bardziej zróżnicowanych środowiskach i lepiej dopracowanych lokacjach. Dynamiczną akcję uzupełniają dodatkowo bogate krajobrazy, dopracowane mapy oraz wysoki realizm i poziom trudności.

Grę Line of Sight można pobrać w dziale:

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)