Lioncast razem z Optimusem na IEM Expo. Konkurs! #ESLOne

Lioncast razem z Optimusem na IEM Expo. Konkurs! #ESLOne

Lioncast razem z Optimusem na IEM Expo. Konkurs! #ESLOne
Krzysztof Fiedor
24.02.2018 20:15, aktualizacja: 27.02.2018 15:22

Niemiecki producent akcesoriów dla graczy połączył siły na okres ESL One i Intel Extreme Masters z kultową polską marką komputerów. Na wspólnej ekspozycji znalazły się nowości produktowe Lioncasta i komputery dla graczy sygnowane logo Optimus. Sama ekspozycja to ni wszystko, organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie konkursów, turniejów a także znamienitych gości ze świata e-sportu i mediów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Lioncast przedstawił dwie gorące premiery. Słuchawki LX20, to superlekki model dla graczy, który charakteryzuje się wyjątkowo komfortowym ułożeniem, dobrą jakością dźwięku i przystępną ceną jak na tej klasy sprzęt. Druga premiera to myszka Lioncast LM50. To sprzęt przygotowany do profesjonalnego grania. Przy projekcie tego modelu pomagali zawodowi gracze CS:GO.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wśród konkursów najciekawiej zapowiada się ten na najlepsze przebranie. Na zwycięzcę czekają cenne nagrody o łącznej wartości ponad 8 000 złotych: komputer OPTIMUS, gamingowy sprzęt Lioncast, fotel QUERSUS, monitor LG oraz 1 000 złotych w gotówce. Zdobywca pierwszego miejsca zostanie wyłoniony w głosowaniu internautów.

Jeśli chodzi o gości odwiedzających wspólną ekspozycję Lioncast i Optimus, wypatrujcie znanego moddera Staszka „Tipsa” Wiertelaka czy popularnego youtubera Patryka „ROJO” Rojewskiego.

Konkurs!

Przy tej okazji uruchamiamy zabawę dotyczącą klawiatury Lioncast LK200. Oto zadanie do wykonania: Lioncast LK200 to klawiatura mechaniczna z podświetleniem RGB i możliwością wyboru indywidualnego koloru dla każdego przycisku. Jaki jest twój ulubiony tryb iluminacji? Preferujesz np. wielokolorowe i dynamiczne efekty czy raczej spokojniejsze kombinacje świetlne? Swoją odpowiedź uzasadnij. Najciekawszą nagrodzimy właśnie tak klawiaturą.

Obraz

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku, 6 marca, do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy natomiast 8 marca. Pod uwagę weźmiemy odpowiedzi zarejestrowanych czytelników portalu. Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)