Lotos Navigator: jak się zarejestrować i korzystać z aplikacji?

Lotos Navigator: jak się zarejestrować i korzystać z aplikacji?

Stacja Lotos
Stacja Lotos
Źródło zdjęć: © Lotos | Lotos
Krzysztof Fiedor
01.07.2022 07:13, aktualizacja: 01.07.2022 08:31

Lotos Navigator to oficjalna aplikacja stacji paliw Lotos, do której używania niezbędna jest rejestracja. Otrzymamy wówczas wirtualną kartę lojalnościową i dostęp do promocji organizowanych przez dostawcę paliw Lotos.

Lotos Navigator to aplikacja lojalnościowa firmy Lotos, w której mamy dostęp do wirtualnej karty lojalnościowej. Za zakupy paliwa i innych produktów na stacjach Lotos zyskujemy punkty, które po zgromadzeniu odpowiedniej puli wymienimy na atrakcyjne nagrody. Wystarczy się zarejestrować. Aplikacja jest też niezbędna do skorzystania z wakacyjnej promocji na paliwo w 2022 roku.

Lotos Navigator: jak się zarejestrować i korzystać z aplikacji?

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji Lotos Navigator w smartfonie lub tablecie, na stronie głównej, w dolnej, prawej części ekranu wybieramy Menu. Na kolejnym ekranie klikamy w przycisk Zarejestruj.

Lotos Navigator: przechodzimy do Menu
Lotos Navigator: wybieramy opcję Zarejestruj

Teraz zostaniemy poproszeni o podanie numeru telefonu, na który zostanie wysłany jednorazowy kod autoryzacyjny, a numer telefonu zostanie przypisany do tworzonego konta.

Lotos Navigator: podajemy numer telefonu
Lotos Navigator: uzupełniamy niezbędne dane i akceptujemy zgody

W kolejnym kroku rejestracji w aplikacji Lotosu wypełniamy pola z podstawowymi danymi, w tym adres mail i tworzymy hasło (minimum 8 znaków, w tym jedna duża litera i cyfry). Po zaakceptowaniu regulaminu zostaniemy zalogowani do aplikacji po raz pierwszy.

Lotos Navigator: wirtualna karta lojanościowa
Lotos Navigator: wbudowana nawigacja w aplikację

W aplikacji Lotos Navigator mamy dostęp do aktualnych promocji, możemy zamawiać nagrody za zakupy (jeśli już zgromadziliśmy odpowiednią ilość punktów). Możemy też wyszukać i następnie nawigować do najbliższej stacji Lotos.

Aplikacja Lotosu działa bardzo płynnie i stabilnie i cieszy się pochlebnymi opiniami wielu klientów. Od 1 lipca 2022 roku za pomocą aplikacji będzie można uzyskać specjalny rabat na paliwo wysokości 30 gr na 1 litrze.

Krzysztof Fiedor, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)