Lucius II: The Prophecy pojawi się na PC na początku 2015 roku

Lucius II: The Prophecy pojawi się na PC na początku 2015 roku

Lucius II: The Prophecy pojawi się na PC na początku 2015 roku
09.08.2014 12:24

Kontynuacja gry w której wcielamy się w sześcioletniego syna diabła została oficjalnie zapowiedziana. Lucius II: The Prophecy pojawi się na PC na początku 2015 roku.

Film Omen z 1976 roku uważany jest za jeden z najlepszych horrorów w historii kina. Historia urodzonego 6 czerwca o szóstej rano Damiana, będącego pomiotem szatana, naprawdę potrafi przestraszyć. Twórcy wydanej w 2012 roku gry Lucius wzorowali się właśnie na tym filmie. Ich produkcja pozwalała nam wcielić się w syna Lucyfera, który w wieku 6 lat zaczyna rozumieć kto jest jego prawdziwym ojcem.

Obraz

Naszym celem staje się zabicie wszystkich mieszkańców, pewnej rezydencji. Wraz z kolejnymi ofiarami zwiększają się możliwości antychrysta, między innymi zyskujemy możliwości kontrolowania umysłów. Dokonanie morderstwa nie jest proste, ponieważ musi ono wygląd jak wypadek. Twórcy właśnie zapowiedzieli kontynuacje przygód tytułowego Luciusa.

Gra Lucius II: The Prophecy będzie bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części. Lucius po tragicznych wydarzeniach trafia do szpitala psychiatrycznego w Ludlow. Właśnie w tym miejscu ponownie spróbujemy zabić jak największą liczbę ludzi. Jednak moce, które główny bohater nabył w pierwszej odsłonie, zostały mu odebrane przez Lucyfera.

Lucius II Announcement Trailer

Twórcy obiecują, że w Lucius II: The Prophecy dostaniemy znacznie większą, wręcz sandboksową, swobodę. Oprócz dużego, pięciopiętrowego szpitala zwiedzimy okolice wokół niego. Natomiast potencjalnych ofiar ma być ponad 100. Wraz z kolejnymi morderstwami, ponownie będziemy zdobywać nadprzyrodzone moce.

Premiera Lucius II: The Prophecy przewidziana jest na początek 2015 roku, gra trafi na PC. Czy ta produkcja okaże się równie straszna jak kultowa seria filmów Omen?

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)