Luck of the Irish — spróbuj szczęścia w losowaniu gier za 2 dolary na GOG.com

Luck of the Irish — spróbuj szczęścia w losowaniu gier za 2 dolary na GOG.com

Luck of the Irish — spróbuj szczęścia w losowaniu gier za 2 dolary na GOG.com
Karolina Kowasz
14.03.2014 16:06

Dzień Świętego Patryka coraz bliżej. To tradycyjne święto Irlandczyków natchnęło popularny serwis GOG.com do uruchomienia specjalnej wyprzedaży, połączonej z możliwością wylosowania jednej z gier.

350048122585704385

W promocji znalazło się aż 25 gier, odpowiednio za 2, 3 lub 4 dolary. Tym razem gracz nie może jednak zakupić całego pakietu, a jedynie wybrać pięć gier w cenach obniżonych nawet o dziewięćdziesiąt procent.

Pośród dostępnych tytułów znalazły się takie perełki jak Alan Wake, psychologiczny thriller twórców Max Payne'a, czy gra przygodowa z rodzaju point&click – The Book of Unwritten Tales. Z innych ciekawszych tytułów można wymienić grę indie Hotline Miami, platformówkę z elementami RPG Unepic, oraz produkcję idealną dla fanów ostrzejszej muzyki — Brütal Legend. Niezależnie od tego, jakie gry lubicie oraz czy jesteście posiadaczami PC czy Maca, każdy z was powinien znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli ktoś czuje, że to jego szczęśliwy dzień, może spróbować przygotowanego przez serwis systemu losowania. Po zapłaceniu 2 dolarów, system wylosuje jedną z gier, która nie została wymieniona na liście wyprzedaży. Jest to dobra okazja do zdobycia ciekawych gier taniej, szczególnie, gdy kogoś nie zainteresowała żadna z ofert promocyjnych. Losowanie można wykorzystać 5 razy lub połączyć je z wyborem tytułów z listy, zależnie od preferencji.

Poszukać szczęścia razem z GOG.com możecie tutaj.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)