Lumia z dual SIM już w fazie testów

Lumia z dual SIM już w fazie testów

Lumia z dual SIM już w fazie testów
10.12.2013 19:03, aktualizacja: 11.12.2013 10:51

Internauci związani z Windows Phone ponownie odkryli kolejne smartfony Nokii, które mogą niedługo zostać oficjalnie zaprezentowane. O modelu dual SIM z Windows Phone od Finów mówiło się już od dawna. Kolejna analiza danych firmy handlowej Zauba pozwoliła na odkrycie nowych i ciekawych urządzeń.

Obraz

Dowiedzieliśmy się, iż do Indii trafił testowy model RM-977 (kodowa nazwa „Moneypenny”), który posiada dwa gniazda na karty SIM. Co ważne, wyceniony jest on na ok 130 dolarów. Można spodziewać się, że będzie to kolejny low-end, kontynuujący dobrze sprzedającą się linię, zapoczątkowaną przez Lumię 520. Jego ekran ma przekątną 4,5 cala, zatem będzie to większy egzemplarz niż 520 (rozmiarami przypominać będzie Lumię 625). Dane nic konkretnego nie mówią o samym systemie, aczkolwiek przecieki wspominają o Windows Phone w wersji 8.1. Warta odnotowania jest także informacja, iż model ten dostępny będzie również w wersji dla pojedynczej karty SIM.

Dual SIM dla Nokii, a szczególnie dla Windows Phone, to ważny krok w rozwoju. Pozwoli on poszerzyć krąg potencjalnych odbiorców systemu mobilnego od Microsoftu, szczególnie gdy dodatkowo weźmiemy pod uwagę niską cenę urządzenia z tym modułem, dzięki czemu będzie mógł swobodnie konkurować na rynkach wschodnich z popularnymi tam, tanimi smartfonami z Androidem, posiadającymi gniazda dla dwóch SIM-ów. Omawiany model „Moneypenny” może być kolejnym krokiem na zwiększenie zainteresowania klientów, a co za tym idzie, popularności Lumii w ogóle.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)