.Mac HomePage będzie działać jeszcze tylko 30 dni

Strona główna.Mac HomePage będzie działać jeszcze tylko 30 dni
09.10.2010 11:44

8 listopada z Internetu znikną strony stworzone i opublikowane z użyciem aplikacji webowej .Mac HomePage. Usługa tworzenia nowych stron w .Mac HomePage została wyłączona rok temu, ale opublikowaną zawartość nadal można oglądać.

Posiadacze konta .Mac otrzymali e-mail z powiadomieniem o ostatecznym wyłączeniu .Mac HomePage oraz odnośnikami do powiązanych instrukcji i FAQ. Wszystkie pliki używane przez HomePage zostaną przeniesione na iDisk użytkownika (dysk sieciowy w usłudze MobileMe — następcy .Mac). Apple od dawna zachęca użytkowników do przeniesienia swoich zasobów do serwisu MobileMe i kładzie specjalny nacisk na przenoszenie zdjęć i filmów do przeznaczonej do tego usługi MobileMe Gallery. Użytkownicy, którzy zawsze publikowali strony z użyciem iWeb, nie powinni doświadczyć żadnych nieprzyjemności związanych z wyłączeniem .Mac HomePage.

Ponieważ 8 listopada to poniedziałek, a nowe produkty Apple zazwyczaj pojawiają się we wtorki, Internet aż huczy od plotek o związku wyłączenia usługi HomePage z wydaniem nowej wersji pakietu iLife. Zdaniem analityków częścią iLife '11 ma być całkowicie przebudowana wersja iWeb.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)