.Mac HomePage będzie działać jeszcze tylko 30 dni

.Mac HomePage będzie działać jeszcze tylko 30 dni

09.10.2010 11:44, aktualizacja: 09.10.2010 12:04

8 listopada z Internetu znikną strony stworzone i opublikowane z użyciem aplikacji webowej .Mac HomePage. Usługa tworzenia nowych stron w .Mac HomePage została wyłączona rok temu, ale opublikowaną zawartość nadal można oglądać.

Posiadacze konta .Mac otrzymali e-mail z powiadomieniem o ostatecznym wyłączeniu .Mac HomePage oraz odnośnikami do powiązanych instrukcji i FAQ. Wszystkie pliki używane przez HomePage zostaną przeniesione na iDisk użytkownika (dysk sieciowy w usłudze MobileMe — następcy .Mac). Apple od dawna zachęca użytkowników do przeniesienia swoich zasobów do serwisu MobileMe i kładzie specjalny nacisk na przenoszenie zdjęć i filmów do przeznaczonej do tego usługi MobileMe Gallery. Użytkownicy, którzy zawsze publikowali strony z użyciem iWeb, nie powinni doświadczyć żadnych nieprzyjemności związanych z wyłączeniem .Mac HomePage.

Ponieważ 8 listopada to poniedziałek, a nowe produkty Apple zazwyczaj pojawiają się we wtorki, Internet aż huczy od plotek o związku wyłączenia usługi HomePage z wydaniem nowej wersji pakietu iLife. Zdaniem analityków częścią iLife '11 ma być całkowicie przebudowana wersja iWeb.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)