Mac OS X 10.6.3 w rękach testerów

Strona głównaMac OS X 10.6.3 w rękach testerów
07.01.2010 12:01

Rozpoczęła się faza testów najnowszej aktualizacji systemu Snow Leopard. Apple rozesłał do testerów wersję oznaczoną numerem 10D522. Aktualizacja 10.6.3 wprowadza ponad 221 poprawek do najnowszego systemu operacyjnego firmy z Cupertino.

Build udostępniony wczoraj przez Apple'a ma 665,7 MB i wprowadza zmiany do ponad 90 programów i komponentów systemu. Aktualizacja naprawia błędy w takich aplikacjach jak AppKit, CoreMedia, Desktop Services, FileSync, Fonts, HIToolbox, iCal, Mail, MobileMe czy QuickTime Player X. Wprowadzono poprawki mające m.in. poprawić automatyczną korektę wyrazów, a także wyeliminować błędy, które mogły pojawiać się podczas drukowania dokumentów. Naprawione mają być też błędy w programie muzycznym iTunes, który - jak informuje Apple - mógł zawieszać się podczas pracy. Udostępniona testerom aktualizacja wprowadzi również ulepszenia w obsłudze myszki Magic Mouse, najnowszego produktu zespołu Steve’a Jobsa.

Ostatnia aktualizacja systemu Snow Leopard udostępniona była w listopadzie zeszłego roku. Obecna wersja była już gotowa prawie miesiąc temu, w grudniu, jednak ze względu na przerwę świąteczną Apple zdecydował się na rozesłanie jej do testerów dopiero teraz.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)