Mac OS X 10.6.3 w rękach testerów

07.01.2010 12:01

Rozpoczęła się faza testów najnowszej aktualizacji systemu Snow Leopard. Apple rozesłał do testerów wersję oznaczoną numerem 10D522. Aktualizacja 10.6.3 wprowadza ponad 221 poprawek do najnowszego systemu operacyjnego firmy z Cupertino.

Build udostępniony wczoraj przez Apple'a ma 665,7 MB i wprowadza zmiany do ponad 90 programów i komponentów systemu. Aktualizacja naprawia błędy w takich aplikacjach jak AppKit, CoreMedia, Desktop Services, FileSync, Fonts, HIToolbox, iCal, Mail, MobileMe czy QuickTime Player X. Wprowadzono poprawki mające m.in. poprawić automatyczną korektę wyrazów, a także wyeliminować błędy, które mogły pojawiać się podczas drukowania dokumentów. Naprawione mają być też błędy w programie muzycznym iTunes, który - jak informuje Apple - mógł zawieszać się podczas pracy. Udostępniona testerom aktualizacja wprowadzi również ulepszenia w obsłudze myszki Magic Mouse, najnowszego produktu zespołu Steve’a Jobsa.

Ostatnia aktualizacja systemu Snow Leopard udostępniona była w listopadzie zeszłego roku. Obecna wersja była już gotowa prawie miesiąc temu, w grudniu, jednak ze względu na przerwę świąteczną Apple zdecydował się na rozesłanie jej do testerów dopiero teraz.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)