MacX Video Converter Pro dla Windowsa i Mac OS X za darmo

MacX Video Converter Pro dla Windowsa i Mac OS X za darmo

12.11.2010 11:42

Do 15 listopada można pobierać za darmo konwenter wideo MacX Video Converter Pro. Firma udostępniła wersje programu dla systemów Windows i Mac OS X.

MacX Video Converter Pro jest aplikacją przeznaczoną do konwersji plików wideo między takimi formatami jak MOV, MPEG, VCD, DCD, WMV, ASF, RM, RMVB, AVI czy DIVX. Program umożliwia również przekształcanie plików z serwisu YouTube i na potrzeby urządzeń zewnętrznych jak telefony komórkowe, iPady i smartfony iPhone i Android, a także PSP, Xbox i PDA. Użytkownik może samemu ustalać jakość materiału lub wybierać z dostępnych profili. Dodatkowe opcje umożliwiają tagowanie klipów wideo, edycję dźwięku, a także eksport do formatu dźwiękowego. Ta ostatnia opcja pozwoli na przykład na zgranie ścieżki dźwiękowej z filmu. Pliki, które chcemy konwertować wystarczy przenieść i upuścić do okna programu. Następnie wybieramy format wyjściowy, ikonę Start, a reszty dokonuje sam program.

Aplikację MacX Video Converter Pro można pobrać z naszego vortalu. Do 15 listopada jest ona dostępna za darmo - po tym terminie producent z powrotem wprowadzi opłaty. Aby skorzystać z bezpłatnej wersji programu należy podać odpowiedni klucz udostępniony przez twórcę MacX Video Converter Pro. Dla systemu Windows to: BO-UMUJUMYT-FBOBXO, natomiast użytkownicy Mac OS X powinni podać: AY-DSJGNKY-6E7E777. Więcej informacje na temat promocji można zdobyć na stronach producenta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)