Mad Catz R.A.T. Pro S, krótki test myszki do zadań specjalnych

Mad Catz R.A.T. Pro S, krótki test myszki do zadań specjalnych

Mad Catz R.A.T. Pro S, krótki test myszki do zadań specjalnych
Krzysztof Fiedor
20.04.2016 17:21

Tym razem przyglądamy się bliżej ciekawie zaprojektowanej myszce dla graczy Mad Catz R.A.T. Pro S. Sprzęt o niebanalnej formie, która może się spodobać jak również może z miejsca od siebie odrzucić. Kwestia upodobań. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dość dużej personalizacji kształtu myszki. Oto krótkie podsumowanie kilku dni spędzonych z tym gryzoniem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

R.A.T. Pro S wykorzystuje sensor optyczny PixArt PMW3310, który do niedawna uważany był za najlepszy jaki powstał. Myszka posiada w sumie 9 klawiszy, z czego 8 jest programowalnych. Możemy to uczynić w dedykowanej aplikacji producenta. Myszka może pochwalić się wyjątkowo niską wagą, tylko 77 gram. Tak niska waga urządzenia nie wpłynie na zmęczenie podczas długich sesji w ulubione tytuły.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mad Catz R.A.T. Pro S to myszka bardzo dobra jednak dość droga. W polskich sklepach znajdziemy ją za około 270 złotych. Czy możliwość zmiany kształtu pod indywidualne preferencje jest tego warta? Produkt z pewnością znajdzie nabywców, jej niebanalna forma i bardzo dobre parametry to mocne strony tego modelu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)