Mad Catz R.A.T. Pro S, krótki test myszki do zadań specjalnych

Strona głównaMad Catz R.A.T. Pro S, krótki test myszki do zadań specjalnych
20.04.2016 17:21
Mad Catz R.A.T. Pro S, krótki test myszki do zadań specjalnych

Tym razem przyglądamy się bliżej ciekawie zaprojektowanej myszce dla graczy Mad Catz R.A.T. Pro S. Sprzęt o niebanalnej formie, która może się spodobać jak również może z miejsca od siebie odrzucić. Kwestia upodobań. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość dość dużej personalizacji kształtu myszki. Oto krótkie podsumowanie kilku dni spędzonych z tym gryzoniem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

R.A.T. Pro S wykorzystuje sensor optyczny PixArt PMW3310, który do niedawna uważany był za najlepszy jaki powstał. Myszka posiada w sumie 9 klawiszy, z czego 8 jest programowalnych. Możemy to uczynić w dedykowanej aplikacji producenta. Myszka może pochwalić się wyjątkowo niską wagą, tylko 77 gram. Tak niska waga urządzenia nie wpłynie na zmęczenie podczas długich sesji w ulubione tytuły.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mad Catz R.A.T. Pro S to myszka bardzo dobra jednak dość droga. W polskich sklepach znajdziemy ją za około 270 złotych. Czy możliwość zmiany kształtu pod indywidualne preferencje jest tego warta? Produkt z pewnością znajdzie nabywców, jej niebanalna forma i bardzo dobre parametry to mocne strony tego modelu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)