Make IT! — bezpłatne szkolenia w Katowicach

Make IT! — bezpłatne szkolenia w Katowicach

28.04.2011 13:59

Nowoczesne społeczeństwo, w jakim żyjemy, coraz intensywniej wykorzystuje narzędzia informatyczne, tak w pracy jak i w życiu prywatnym. Stworzyło to zapotrzebowanie na wartościowe źródło wiedzy dostępne dla wszystkich, bez względu na stopień zaawansowania posiadanej wiedzy.

Odpowiedzią na głód wiedzy stara się być stworzony przez Organizację Studencką PANEUROPA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach projekt Make IT!, w ramach którego organizowane są szkolenia, warsztaty i laboratoria. Zajęcia podzielone są na trzy moduły (Podstawowy, Zaawansowany, Ekspert) i poruszają tematy z wielu użytkowych gałęzi IT — od zarabiania na Facebooku, poprzez systemy zarządzania treścią, obsługę Microsoft Office, na warsztatach Business Intelligence kończąc. Zajęcia prowadzone są przez pracowników takich firm, jak Microsoft, JCommerce, Fuero, Kamsoft czy e-point, a wybrane kursy zakończone są egzaminem i wydaniem certyfikatu.

Na stronie projektu Make IT! można znaleźć podsumowania warsztatów oraz krótkie biografie prowadzących, można z niej już pobrać agendę najbliższych spotkań, które odbywać się będą w dniach 9-19 maja. Udział w spotkaniach jest darmowy i wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji na wybrane zajęcia. Portal dobreprogramy objął projekt patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)