Mało Ci składania PC? Zagraj w „PC Building Simulator” za darmo

Mało Ci składania PC? Zagraj w „PC Building Simulator” za darmo

16.03.2017 12:13, aktual.: 16.03.2017 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze Ci mało składania PC do gier? Jeśli już masz swoją maszynę marzeń, możesz na niej uruchomić grę „PC Building Simulator” i kontynuować zabawę z wirtualnym pecetem. Jego przewagą nad rzeczywistym komputerem jest możliwość korzystania z biblioteki drogich komponentów.

W grze znajdują się precyzyjnie wymierzone modele konkretnych elementów, które można zamontować w PC. Biblioteka jest na razie dość uboga i w niektórych kategoriach nie mamy wielkiego wyboru części, ale trzeba mieć na uwadze, że to dopiero wydanie demonstracyjne. Nie wszystkie konfiguracje będą miały sens, ale na razie nie należy się tym przejmować. Gra jest na wczesnym etapie rozwoju i priorytetem jest dopracowanie jej działania. Wzbogacanie biblioteki elementów to na razie sprawa drugorzędna.

PC Building Simulator gameplay

Symulator pozwala nie tylko wybierać części z katalogu, ale też wymaga ręcznego wkręcania śrub i podłączania taśm. Układ menu sugeruje, że będzie tam cała kampania, prawdopodobnie polegająca na zarabianiu na życie składaniem PC na zamówienie. Jeśli ktoś lubi podłubać w symulatorze mechanicznym lub konstrukcyjnym, powinien obserwować rozwój tej gry. Na razie nie wygląda niestety na to, by można było złożonego peceta włączyć i sprawdzić jego działanie, ale być może doczekamy się o tego.

Gra jest dostępna za „co łaska”, co oznacza, że można ją kupić za dowolną cenę lub pobrać za darmo. Można zagrać na Windowsie i Linuksie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)