Mamy już 3 miliony postów na forum, znowu rozdajemy nagrody!

Mamy już 3 miliony postów na forum, znowu rozdajemy nagrody!

Mamy już 3 miliony postów na forum, znowu rozdajemy nagrody!
Redakcja
20.03.2014 19:52

Niedawno informowaliśmy o 25 milionach pobrań avast! Free Antivirus. Dzisiaj kolejny „kamień milowy”, tym razem na naszym forum dyskusyjnym – z przyjemnością możemy poinformować, że przekroczyliśmy magiczną liczbę trzech milionów postów! Z tej okazji mamy dla Was jak zwykle upominki... :-)

Być może nie wszyscy zauważyli, ale na przełomie roku uruchomiliśmy zupełnie nową wersję forum, które teraz pracuje na silniku IP.Board. Oprócz nowego, przejrzystego designu przyniosło to także szereg innych, mniej lub bardziej zauważalnych korzyści. Jedną z najciekawszych nowości dla użytkowników jest z pewnością obsługa TapaTalk, czyli popularnej aplikacji na urządzenia mobilne, w której nasze forum czyta się znacznie przyjemniej niż w przeglądarce. Dla nas z kolei porzucenie obecnego od początku, czyli od maja 2003 roku, silnika phpBB to także same plusy – nowy silnik łatwiej rozbudowywać, co już dzisiaj skutkuje chociażby większą integracją profili użytkowników pomiędzy portalem a forum, a wkrótce powinno zaowocować szeregiem kolejnych usprawnień i nowych funkcji. Trzy miliony to wszakże dopiero początek, w najbliższej przyszłości chcemy dawać Wam coraz to lepsze narzędzia, abyście mogli ten wynik podwoić szybciej niż za kolejne 11 lat ;-)

Obraz

Obiecaliśmy jednak prezenty, więc przejdźmy wreszcie do meritum :-) Autor trzymilionowego posta nagrodę ma jak w banku, tego można się było spodziewać... To jednak nie wszystko! Z uwagi na to, że dziennie piszecie bardzo dużo, chcieliśmy zwiększyć liczbę nagrodzonych i tym samym choć w minimalnym stopniu pomóc Waszemu szczęściu ;-) Zdecydowaliśmy się więc nagrodzić aż 10 autorów kolejnych postów, poczynając oczywiście od posta numer 3 000 000. W puli nagród znalazły się zestawy portalowych gadżetów, w tym koszulki, kurtki i smycze, jak również oprogramowanie oraz gry.

Oto lista nagrodzonych użytkowników, w kolejności „postowania”: Longhorn2009, WildKali, Locagus, ra-v, KamWi, bronek_arek, floyd, Bogdan_G, Fanboj O, trueno2. Gratulujemy! Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się w ciągu kilku dni mailowo na adres podany w profilu, upewnijcie się więc, że jest aktualny.

Dziękujemy Wam wszystkim za ogromne zaangażowanie w naszej społeczności, a tych którzy jeszcze nie mieli okazji zawitać na forum serdecznie zapraszamy! Przypominamy, że nie trzeba zakładać żadnego dodatkowego konta, w portalu i na forum obowiązuje wspólne logowanie. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, rejestracja jest u nas szybka i oczywiście bezpłatna, a oprócz możliwości udzielania się na forum oferuje cały szereg dodatkowych korzyści: poczynając od dyskusji w komentarzach pod własnym, zarezerwowanym nickiem, przez ocenianie programów na prowadzeniu własnego bloga (i wygrywaniu atrakcyjnych nagród) kończąc. Oferujemy także między innymi powiadamianie o nowych wersjach ulubionych programów, a każdy zarejestrowany użytkownik może skorzystać bezpłatnie z konta Jabbera w atrakcyjnej domenie dobreprogramy.im.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)