mBank nie zapomina o mobilnym Windowsie: dostępna nowa wersja aplikacji

mBank nie zapomina o mobilnym Windowsie: dostępna nowa wersja aplikacji
10.08.2016 11:25
mBank nie zapomina o mobilnym Windowsie: dostępna nowa wersja aplikacji

Dla użytkowników zmierzchających mobilnych systemów operacyjnych dużym problemem może być ewentualnie porzucenie rozwoju aplikacji służących mobilnej bankowości. Nietrudno się domyślić, że kwestia ta dotyczy przede wszystkim mobilnego Windowsa. Nie ma jednak powodów do obaw – mimo kiepskiej passy tego systemu, mBank właśnie wydał na niego nową wersję swoje aplikacji mobilnej.

Nowa wersja aplikacji mBank nie przynosi znaczących zmian w interfejsie, który niezmiennie opiera się na kafelkach. Wnosi natomiast sporo wygody w kwestii ułatwiania kontaktu klienta z bankiem. Odtąd bowiem użytkownicy mobilnych okienek, będący klientami mBanku, mają możliwość kontaktu z mLinią (infolinią) za pomocą jednego pacnięcia, i to także po zalogowaniu. Dzięki temu użytkownik połączy się z konsultantem już autoryzowany i nie będzie musiał podawać dodatkowych danych weryfikujących jego tożsamość, jak identyfikator czy telekod.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Możliwość połączenia się z konsultantem jest dostępna z poziomu kafelka ze słuchawką, który znalazł się na ekranie głównym aplikacji. Kontakt z infolinią nie ogranicza się tylko do pytań związanych z ewentualnymi problemami technicznymi, możliwe jest także zamawianie usług i produktów. Oprócz ułatwionego kontaktu z mLinią, mBank wprowadził także na mobilnym Windowsie możliwość przelewu środków z wykorzystaniem numeru telefonu w BLIK.

Niestety połączenie nie są realizowane przez VoIP, a w ramach tradycyjnego połączenia telefonicznego, za które przyjdzie zapłacić według stawek przewidzianych przez operatora. Ponadto należy zaznaczyć, że aktualizacja aplikacji wymaga także ponownego powiązania jej z usługami mobilnej bankowości, z instrukcją można zapoznać się na stronach mBanku. Najnowszą wersję aplikacji można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)