Mecz Polska - Anglia: gdzie obejrzeć online za darmo? Podpowiadamy

Mecz Polska - Anglia: gdzie obejrzeć online za darmo? Podpowiadamy

fot. GettyImages
fot. GettyImages
31.03.2021 11:50

Już dziś, 31 marca 2021 o godzinie 20:45 odbędzie się mecz Anglia - Polska, który będzie transmitowany zarówno w standardowej telewizji, jak i w internecie. Podpowiadamy, gdzie można oglądać zmagania Polaków na żywo i za darmo online.

Mecz Anglia - Polska będzie transmitowany na antenach TVP HBB oraz TVP Sport. Studio rozpocznie się już o 18:30, a samo starcie Polaków z Anglikami będzie można oglądać od 20:30, również na antenie TVP 1. Komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Andrzej Juskowiak.

[facebook=https://www.facebook.com/dobreprogramy/posts/10158223804310686]

Mecz Polska - Anglia na żywo online

Transmisję meczu będzie można również śledzić w internecie, w tym na stronie TVP Sport oraz w dedykowanej aplikacji mobilnej. Relację będzie można również śledzić za darmo na platformie WP Pilot - zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Poniżej zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najważniejsze linki, gdzie obejrzeć mecz Polska - Anglia online:

Starcie Polaków z Anglikami z pewnością przyniesie wiele emocji, chociaż do tej pory naszej reprezentacji nie udało się jeszcze wygrać na Wembley. To oraz brak na boisku Roberta Lewandowskiego nie napawa optymizmem, ale sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)