Microsoft Flight Simulator powraca

Strona głównaMicrosoft Flight Simulator powraca
10.07.2014 10:14

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symulatorów maszyn latających powróci jeszcze w tym roku w odświeżonej wersji. Natomiast w 2015 dostaniemy zupełnie nową odsłonę Microsoft Flight Simulator.

bELjmKMl

W ciągu ostatnich lat, symulator lotu samolotem od giganta z Redmond nie miał się zbyt dobrze. Od lutego 2012 roku, kiedy to wydano Microsoft Flight w wersji free to play, nie pojawiła się żadna część tej serii, a o planach wyprodukowania nowej odsłony też nie było żadnych oficjalnych informacji. Wierni fani zmuszeni byli do grania w wersję z 2012 roku, obawiając się, że nowszej odsłony już nie zobaczą, zwłaszcza że studio odpowiedzialne za Microsoft Flight Simulator zostało zlikwidowane.

350110025999673281

Studio Dovetail Games ogłosiło, że udało im się zdobyć prawa do tego symulatora samolotu. Jeszcze w tym roku zostanie wydana odświeżona wersja zatytułowana Microsoft Flight Simulator X: Gold Edition, dostępna będzie na platformie Steam i będzie zawierała elementy z Deluxe Edition oraz Acceleration Expansion Pack. Na 2015 planowana jest zupełnie nowa odsłona, obecnie studio pracuje nad nowymi koncepcjami, które mają sprawić, że będzie to najlepsza część tej serii.

bELjmKMn

Dovetail Games ma już całkiem spore doświadczenie w tworzeniu symulatorów. Temu studiu zawdzięczamy bardzo dobry symulator prowadzenia pociągu — Train Simulator — który zdobył uznanie zarówno wśród graczy, jak i dziennikarzy. To doświadczenie ma pozwolić na wydanie nowego Microsoft Flight Simulator, który będzie godnym następcą poprzednich części. Jeśli ktoś teraz chce wcielić się w pilota samolotu powinien pobrać Microsoft Flight z naszej bazy programów.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bELjmKNj