Microsoft jest w trakcie produkcji sześciu seriali

Microsoft jest w trakcie produkcji sześciu seriali

Screenshot z gry Halo: Spartan Assault
Screenshot z gry Halo: Spartan Assault
Karolina Kowasz
07.04.2014 18:31

Microsoft wyraźnie ma ochotę zdobyć kolejny kawałek rynku. Kilka dni temu głośno było o tym, że rozpoczął on współpracę z Ridleyem Scottem, który ma zostać producentem filmu w realiach gry Halo. Film ma być dodatkiem dodatkiem do tworzonego przez Stevena Spielberga serialu o tym samym tytule. Teraz za to możemy potwierdzić oficjalnie, że w planach jest aż 6 rozmaitych projektów słynnej korporacji, które okazują się być... serialami.

Screenshot z gry Halo: Spartan Assault
Screenshot z gry Halo: Spartan Assault

Wszystko wskazuje na to, że studio Xbox TV ma pełne ręce roboty. Według ostatnich doniesień, możemy czekać na takie produkcje, jak serial komediowy z amerykańską satyryczką Sarah Silverman w roli głównej, animacja poklatkowa Setha Greena, czy Humans, będący szwedzkim thrillerem o robotach. Ponadto mamy wcześniej wspomniany serial Spielbierga oraz show w klimatach piłki nożnej i Pucharu Świata Every Street United.

Najwidoczniej Microsoft bierze przykład z Netflixa i Amazon. Głównym celem korporacji nadal jednak jest przyciągnięcie kolejnych osób do Xboxa, który wyraźnie traci w stosunku do PlayStation, swojego największego konkurenta. Pozostaje nam jedynie czekać na efekty, jakie uda im się osiągnąć w produkcji seriali i czy osiągną one sukces porównywalny ze słynnym House of Cards.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)