Microsoft opowiada o przyszłości Hotmaila

Microsoft opowiada o przyszłości Hotmaila

31.10.2011 14:43, aktualizacja: 31.10.2011 15:18

Jaka będzie przyszłość poczty Windows Live Hotmail? Microsoft postanowił zdradzić parę szczegółów, także tych dotyczących współpracy z systemami Windows Phone i Windows 8.

Microsoft w rozmowie z blogiem LiveSide ujawnił garść informacji na temat dalszego rozwoju poczty Hotmail. Firma z Redmond przede wszystkim pracuje nad jej głębszą integracją z systemem dla smartfonów — Windows Phone. Dowiedzieliśmy się między innymi, że rozbudowane zostaną grupy, z których już można już teraz szerzej korzystać w aktualizacji Mango. Microsoft natomiast nie ma zamiaru w najbliższym czasie wprowadzać interfejsu Metro do webowego klienta Hotmaila. Firmie zależy bardziej na rozwoju nowych funkcji, niż samym zmianie wyglądu. Podobno trwają też prace nad aplikacją dla Windows 8.

Kolejne, których można się spodziewać to między innymi integracja ze Skype, ułatwienia w konfiguracji dla iOS 5 i Mac OS X, a także minikalendarz. Nie należy natomiast liczyć na to, aby Microsoft wprowadził w Hotmailu obsługę protokołu IMAP. Według firmy z Redmond IMAP jest przestarzały, wkrótce powinien zniknąć z Internetu, a jego miejsce zajmą takie rozwiązania jak Exchange Active Sync. Microsoft nie podał również, kiedy wprowadzone będą kolejne zmiany w poczcie Hotmail.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)