Microsoft prezentuje nowości w Windows Phone 8.1 za pomocą wideoporadników

Microsoft prezentuje nowości w Windows Phone 8.1 za pomocą wideoporadników

Microsoft prezentuje nowości w Windows Phone 8.1 za pomocą wideoporadników
20.07.2014 23:03

Windows Phone 8.1 wprowadza duże zmiany w stosunku do poprzednich wersji systemu. Świeże elementy wersji 8.1 zaskoczą zapewne nie tylko nowych użytkowników Windows Phone, ale i obecnych klientów, którzy przesiadają się ze starszego systemu. Z tego też powodu Microsoft przygotował poręczne wideoporadniki, które ułatwią wejście w Windows Phone 8.1.

Po przejściu na stronę wirtualnego emulatora można zapoznać się z nowościami, jakie pojawiły się w najnowszej wersji systemu. Krótkie filmy pokażą jak używać udostępniania ekranu, ustawić zdjęcie na kafelkach czy przedstawią (niedostępną jeszcze w języku polskim) asystentkę głosową Cortanę. Oczywiście dużo miejsca zajmują tutaj filmy instruktażowe skierowane do nowych użytkowników, a zatem znajdziemy również poradnik o wysyłaniu smsów, robieniu zdjęć, zarządzaniu muzyką czy tworzeniu kopii zapasowych danych.

Obraz

Warto dodać, że strona zawiera również poradniki skierowane do osób, które chcą przesiąść się na Windows Phone z Androida lub iOS-a. Znajdziemy w nich instrukcje jak szybko przenieść zdjęcia, kontakty i kalendarz na nowy system Windows Phone.

Strona przyda się zapewne osobom chcącym zapoznać się z nowym systemem Windows Phone 8.1 oraz użytkownikom, którzy jeszcze nie mieli styczności z mobilnymi okienkami. Porady w filmach przedstawione są w prosty i czytelny sposób. Szkoda, że strona nie posiada polskiej wersji językowej — w końcu ten system jest na naszym rynku relatywnie popularny.

Przypominamy również, że ruszył proces aktualizacji do nowego systemu Windows Phone 8.1, który jednakże już powoduje pierwsze problemy w oprogramowaniu w wersji deweloperskiej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)