Microsoft prezentuje zmiany i rozpoczyna okres wsparcia Windows Phone 8.1

Microsoft prezentuje zmiany i rozpoczyna okres wsparcia Windows Phone 8.1

Microsoft prezentuje zmiany i rozpoczyna okres wsparcia Windows Phone 8.1
12.05.2014 21:43

Wczesna wersja Windows Phone 8.1 już od miesiąca pozwala na testowanie nowej wersji systemu. Jak wiadomo, nie jest ona wolna od błędów, stąd też wiele osób czeka na finalne wydanie omawianej aktualizacji. Microsoft nie zdradził dokładnej premiery systemu oznaczonego numerem 8.1, ale rozpoczął już aktualizację zasobów bazy wiedzy online, aby zawierały informacje o tej wersji.

Oficjalna strona z Windows Phone wzbogaciła się o działy poświęcone nowościom w wersji 8.1. Każdy zainteresowany powinien zapoznać się z informacjami, jakie zmiany wprowadził Microsoft w jednej z największych aktualizacji na system mobilny. Znajdziemy tutaj ogólny opis zmian z przykładowymi grafikami oraz kolekcję porad dla nowych użytkowników systemu i osób przesiadających się ze starszej wersji Windows Phone.

350108078383065025

Ważną zmianą na stronach Microsoftu jest dodanie okresu wsparcia dla systemu Windows Phone 8.1. Z tego, co można przeczytać, czas ten będzie liczony od 24 czerwca i trwać ma 36 miesięcy. Data ta nie oznacza jednak udostępnienia aktualizacji, ale świadczy o tym, że w okresie wakacyjnym zapewne ujrzymy już wersję 8.1 oficjalnie. Dodajmy, że finalny Windows Phone 8.1 będzie zainstalowany w Lumii 630, której premiera zaplanowana jest już na ten miesiąc.

Windows Phone 8.1 zbliża się wielkimi krokami. Warto prześledzić zmiany w odświeżonej wersji systemu, gdyż nowości jest dużo i nie są to tylko kosmetyczne zmiany. Pamiętajmy także, że w tym roku kończy się wsparcie poprzedniej generacji mobilnego systemu. 9 września Microsoft przestanie wspierać Windows Phone 7.x.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (82)