Microsoft promuje Office 2011 dla Mac OS X

Microsoft promuje Office 2011 dla Mac OS X29.07.2010 11:44

Microsoft zaprezentował klip wideo promujący Office 2011 dla systemu Mac OS X. Pracownicy zespołu Microsoft Mac opowiadają w nim o najnowszych zmianach w pakiecie.

Nowy pakiet biurowy dla komputerów firmy Apple ma pojawić się pod koniec roku. Od jakiegoś czasu Microsoft regularnie ujawnia kolejne szczegóły na jego temat. Z najnowszego klipu wideo możemy dowiedzieć się o wprowadzanych zmianach z ust pracowników odpowiedzialnych za rozwój pakietu dla Mac OS X. Opowiadają między innymi o nowej Galerii Szablonów, która pozwoli na korzystanie z tysięcy motywów zarówno dołączonych do programu jak i tych dostępnych online. Jedną z ciekawszych informacji jest ta na temat Outlooka. W wersji na Mac OS X będzie on posiadać wiadomości w wątkach, współpracować będzie z systemową wyszukiwarką Spotlight, a także umożliwi tworzenie kopii bezpieczeństwa w Time Machine.

W Office 2011 pojawi się nowy interfejs znany z wersji pakietu dla pecetów. Chodzi tutaj o dobrze znaną „wstążkę”. Kolejne nowości to między innymi obsługa IRM, formatu Folderów osobistych (.PST) i Visual Basic. W pakiecie pojawi się również narzędzie do archiwizacji danych PST oraz możliwość pracy grupowej z dokumentami za pomocą SkyDrive i SharePointa. Nie jest znana jeszcze cena nowej wersji Office 2011, ale wiadomo, że będą dostępne dwie edycje pakietu - Home and Student oraz Business.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (18)