Microsoft promuje Office 2011 dla Mac OS X

29.07.2010 11:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft zaprezentował klip wideo promujący Office 2011 dla systemu Mac OS X. Pracownicy zespołu Microsoft Mac opowiadają w nim o najnowszych zmianach w pakiecie.

Nowy pakiet biurowy dla komputerów firmy Apple ma pojawić się pod koniec roku. Od jakiegoś czasu Microsoft regularnie ujawnia kolejne szczegóły na jego temat. Z najnowszego klipu wideo możemy dowiedzieć się o wprowadzanych zmianach z ust pracowników odpowiedzialnych za rozwój pakietu dla Mac OS X. Opowiadają między innymi o nowej Galerii Szablonów, która pozwoli na korzystanie z tysięcy motywów zarówno dołączonych do programu jak i tych dostępnych online. Jedną z ciekawszych informacji jest ta na temat Outlooka. W wersji na Mac OS X będzie on posiadać wiadomości w wątkach, współpracować będzie z systemową wyszukiwarką Spotlight, a także umożliwi tworzenie kopii bezpieczeństwa w Time Machine.

W Office 2011 pojawi się nowy interfejs znany z wersji pakietu dla pecetów. Chodzi tutaj o dobrze znaną „wstążkę”. Kolejne nowości to między innymi obsługa IRM, formatu Folderów osobistych (.PST) i Visual Basic. W pakiecie pojawi się również narzędzie do archiwizacji danych PST oraz możliwość pracy grupowej z dokumentami za pomocą SkyDrive i SharePointa. Nie jest znana jeszcze cena nowej wersji Office 2011, ale wiadomo, że będą dostępne dwie edycje pakietu - Home and Student oraz Business.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)