Microsoft przygotowuje SP3 dla Office 2007

07.10.2011 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy pakietu biurowego Office 2007 mogą spodziewać się jeszcze jednego Service Packa. Microsoft właśnie pracuje nad jego wprowadzeniem - będzie dostępny przed końcem tego roku.Wprawdzie najnowsza wersja pakietu biurowego Microsoftu to Office 2010 (który notabene doczekał się już pierwszego SP), jednak firma z Redmond nie zapomina o starszym wydaniu swoich programów. Co znajdzie się w Service Packu 3 dla Office 2007? Microsoft skupił się przede wszystkim na poprawkach i eliminacji błędów wykrytych od czasu wydania SP2. Według producenta zmiany obejmą takie narzędzia i usługi jak PowerPoint Viewer, asystent drukowania w Outlook 2007, Office Visio 2007 czy Visio Viewer. Pełna lista obszarów, w których pojawią się zmiany, dostępna jest na oficjalnym blogu Microsoftu.

Service Pack 3 dla Office 2007 powinien ukazać się jeszcze w tym roku, być może nawet pod koniec października. To już ostatni dzwonek, bowiem wsparcie tego wydania pakietu kończy się według terminarza w kwietniu 2012. Microsoft poinformował jednocześnie, że SP3 będzie znacznie mniejszy niż wcześniejsze aktualizacje dla pakietu Office 2007. Początkowo pojawi się na stronach witryny Microsoft Download Center, później zaś dostępny będzie przez Microsoft Update jako opcjonalne uaktualnienie. Ostatni SP dla Office 2007 ukazał się w kwietniu 2009 roku.

Poprzednie uaktualnienie dla Office 2007, czyli SP2, dostępny jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)