Microsoft rozdaje e-booki! Do pobrania za darmo mnóstwo przydatnych pozycji

Microsoft rozdaje e‑booki! Do pobrania za darmo mnóstwo przydatnych pozycji

Microsoft rozdaje e-booki! Do pobrania za darmo mnóstwo przydatnych pozycji
13.07.2016 18:44

Dobre wieści dla każdego, kto chciałby poszerzyć swoją wiedzę w niezwykle szerokim temacie zróżnicowanych produktów i usług Microsoftu. Na blogu Erica Ligmana ukazał się bowiem wpis informujący, że do pobrania są „miliony” darmowych ebooków.

Nie sposób postarać się tutaj o jakiekolwiek próby zawężenia tematyki – pobrać bezpłatnie można na temat samego Windowsa 10 i różnych elementów obsługi i administracji tym systemem 14 ebooków. Ponadto znaleźć można liczne pozycje na temat usług Azure czy Office’a. Na ogół są to pozycje kierowane do osób profesjonalnie zajmujących się zarządzeniem oprogramowaniem Microsoftu, jednak przy liczbie dostępnych e-booków, nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje nawet propozycji „dla zielonych”.

Obraz

Nie wszystkie pozycje są dostępne w całości, w przypadku niektórych dokonano wyboru najbardziej interesujących artykułów. Większość e-booków dostępna jest w formacie PDF bądź DOCX, nieco rzadziej zdarzają się EPUB-y czy MOBI. Lista wszystkich pozycji pogrupowana tematycznie, wraz z linkami do pobrania także dostępna jest na blogu Ligmana, zaś na osobnej stronie dostępne są dodatkowe instrukcje.

Microsoft nie przewiduje żadnych limitów pobierania, ani dodatkowych kosztów, a wszystkie pozycje są całkowicie darmowe. Na uznanie zasługuje fakt, że nie jest to jedynie rozdawnictwo staroci – wiele tekstów traktuje także o najnowszych usługach Microsoftu. Owocnej lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)