Microsoft rozpoczyna wdrażane aktualizacji Mango

Microsoft rozpoczyna wdrażane aktualizacji Mango

28.09.2011 14:46

Microsoft poinformował w oświadczeniu prasowym o rozpoczęciu wprowadzania aktualizacji Mango do smartfonów z systemem Windows Phone. Wśród nowości jest kilka zmian ważnych dla użytkowników z Polski.

Razem z aktualizacją Mango wprowadzono dostęp do e-sklepu Windows Phone Marketplace i usługi Xbox Live dla polskich użytkowników. Będzie w nim jednak można płacić jedynie kartą, nie będzie natomiast dostępna opcja pozwalająca doliczać koszt instalowanych aplikacji do rachunku telefonicznego. Polscy użytkownicy powinni ucieszyć się też z wprowadzenia wersji językowych, dzięki czemu z Windows Phone będzie można korzystać także w naszym języku. Nie będą jednak mogli jej zainstalować obecni użytkownicy wersji angielskiej, dla których będzie dostępna jedynie polska klawiatura i słownik.

Poza tym w najnowszym wydaniu pojawił się szereg nowych funkcji i poprawek — w sumie 500 zmian różnego kalibru. Wymieńmy tylko najważniejsze z nich: swobodne przełączanie między wiadomościami tekstowymi i czatem na Facebooku, grupowanie znajomych, integracja z sieciami społecznościowymi czy łączenie skrzynek odbiorczych. Wprowadzono też tryb oszczędzania baterii i wielozadaniowość. Aktualizacja Windows Phone do wersji Mango nie będzie dostępna natychmiastowo. Uaktualnianie może zająć zdaniem Microsoftu nawet kilka najbliższych tygodni. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest dla użytkowników smartfonów z Windows Phone na stronach Where’s My Phone Update?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)