Microsoft sprzedaje Expression Media

25.05.2010 17:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft ogłosił dzisiaj sprzedaż Expression Media, narzędzia przeznaczonego do zarządzania multimediami. Nabywcą jest Phase One, duńska firma zajmująca się produkcją systemów cyfrowych.

Microsoft będzie udzielał wsparcia dla produktu jeszcze przez 90 dni, później jego obsługą zajmie się Phase One. Expression Media jest narzędziem stworzonym na bazie oprogramowania iView. Rozpoznaje ponad 120 formatów graficznych, wideo i muzycznych, umożliwia dowolne katalogowanie, przetwarzanie i udostępnianie. Expression Media udostępnia także wiele opcji do edycji elementów, rekodowania plików wideo czy przygotowania ich do publikacji w Internecie. Narzędzie pozwala też na tworzenie pokazów i prezentacji zdjęć i filmów, jest zgodne ze standardem RAW i radzi sobie z metadanymi importowanymi z aparatów.

Expression Media to już kolejny produkt sprzedany w ramach programu Microsoft IP Ventures. Działa on od 2005 roku i umożliwia nabywanie innym spółkom technologii czy programów stworzonych przez firmę Microsoft.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)