Microsoft stawia na Windows Phone 7 - tysiąc dolarów

Microsoft stawia na Windows Phone 7 - tysiąc dolarów

25.07.2011 12:47

Brandon Watson, dyrektor odpowiedzialny za rozwój Windows Phone 7, postawił 1 tys. dolarów na system swojej firmy. Konkretnie, na aktualizację Mango.

Microsoft od dłuższego czasu zarzeka się, że aktualizacja Mango mocno zmieni jego system dla smartfonów. Pojawią się nowe, wspaniałe rozwiązania (m.in. ulepszona funkcja kopiuj-wklej), które powinny przekonać do Windows Phone 7 nawet najzagorzalszych krytyków. Do nich właśnie skierował swoją wypowiedź Watson - na blogu twórcy popularnego komiksu Dilbert. Pracownik Microsoftu ogłosił, że stawia 1 tys. dolarów, że Windows Phone 7 z aktualizacją Mango przypadnie do gustu znanemu satyrykowi. Watson zaoferował się przesłać smartfona twórcy Dilberta na potrzeby testów. Jeżeli przegra, obiecuje, że wpłaci pieniądze na wybraną organizację charytatywną.

Watson zaoferował także innym znanym blogerom możliwość przetestowania zaktualizowanego Windows Phone 7. Może warto jeszcze do niego napisać, a nuż prześle smartfona także zwykłym internautom ;) Co ciekawe, dyrektor Microsoftu oferował jak dotąd możliwość testów osobom, które narzekały na telefony z Androidem. Microsoft najwyraźniej stara „podpiąć się” pod negatywne wypowiedzi na temat systemu firmy Google, przy okazji promując własny produkt. Aktualizacja Mango dla Windows Phone 7 przewidywana jest na wrzesień-październik tego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)